İkimizin Sırrı Dizisindeki Alp Kimdir? Aras Aydın Kimdir, Kaç Yaşındadır? Aras Aydın Nasıl Ünlü Oldu?

İkimizin Sırrı dizisinin en çok dikkat çeken karakteri ise, Alp Karahun oluyor. Peki, İkimizin Sırrı Dizisindeki Alp kimdir? İşte merak edilen tüm detaylar...

Magazin 18.10.2021 - 20:32 18.10.2021 - 20:32

Yeni sezonun en çok izlenen dizilerinden biri olan İkimizin Sırrı, hikayesini her hafta da biraz daha heyecanlı hale getiriyor. Her pazar seyircisinin karşısına ATV ekranları aracılığıyla çıkan İkimizin Sırrı dizisinin en çok dikkat çeken karakteri ise, Alp Karahun oluyor. Peki, İkimizin Sırrı Dizisindeki Alp kimdir? Aras Aydın kimdir, kaç yaşındadır? Aras Aydın nasıl ünlü oldu? İşte, detaylar…

ATV ekranlarının fenomen yapımlarından biri haline gelen İkimizin Sırrı dizisi, ÜS Yapım imzası ile 8 Ağustos 2021 tarihinden bu yana seyircisinin karşısına çıkıyor. Bir Güney Kore dizisinden senaryoya uyarlanarak seyircisinin karşısına çıkan İkimizin Sırrı, Neva Canpolat ile Alp Karahun arasındaki anlaşmadan doğan bir aşkı konu alıyor. Orijinal hikayesi ve benzersiz oyunculuk performansları ile televizyon izleyicisinin tüm dikkatini üzerine çeken İkimizin Sırrı dizisinin en çok dikkat çeken karakterlerinden birisi olan Alp Karahun ise, ekranların yakışıklı isimlerinden biri tarafından canlandırılıyor!

İkimizin Sırrı dizisinin yakışıklı baş karakteri olan Alp Karahun, yapım ekibi tarafından ünlü oyuncu Aras Aydın’a emanet edildi. 2 Temmuz 1989 tarihinde Eskişehir'de dünyaya gelen Aras Aydın, asıl adı Mehti Aras Aydın olmasına rağmen, medyda sektöründe Aras Aydın ismi ile iyi bir çıkış yakaladı. Davul, gitar ve piyano çalma yetisine sahip olan Aras Aydın, İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü’nden mezun oldu. Hemen ardından ekranlardaki yerini almaya başlayan Aras Aydın, ilk profesyonel deneyimini 2010 yılında yayınlanan Öğretmen Kemal isimli dizinin Mert karakteri ile yaşadı. Devam eden yıllarda pek çok yapımda rol alan Aras Aydın, herkesin yakından takip ettiği o dizi ile tanındı!

aras aydın (1)

Kariyerine 2012 yılında yayınlanan Şefkat Tepe isimli dizinin Teğmen Volkan karakteri ile devam eden Aras Aydın, Saklı Kalan isimli dizi de ise Ateş karakterini canlandırdı. Asıl çıkışını 2014-2015 sezonunda rol aldığı Kiraz Mevsimi ile yaşayan Aras Aydın, bu çıkışını 2015-2016 sezonunda rol aldığı İnadına Aşk dizisi ile devam ettirdi. Ardından N’olur Ayrılalım, Altınsoylar, Masum Değiliz, Canevim gibi dizilerin başrollerini üstenen Aras Aydın, Sefirin Kızı dizisine de konuk oyuncu olarak katıldı. İkimizin Sırrı dizisinden önce Şeref Sözü isimli dizide rol alan Aras Aydın; Oğlan Bizim Kız Bizim ve Dışarıda isimli sinema filmlerinde de rol aldı.