İçimizden Biri Havva Kimdir? Özge Yağız Kaç Yaşındadır, Nerelidir? Özge Yağız Nasıl Ünlü Olmuştur?

İçimizden Biri dizisi, en çok Havva karakteri konusunda seyircisini meraklandırıyor. Sizde bu karakterler ilgili detayları merak ediyorsanız işte size ayrıntılar...

Magazin 06.10.2021 - 14:23 06.10.2021 - 14:26

Şimdilerde Show TV ekranlarının en komik yapımlarından biri olan İçimizden Biri dizisi, gördüğü ilgiyi her geçen gün artırıyor. Her pazar seyircisinin karşısına çıkan İçimizden Biri dizisi, başrol oyuncuları ile de tüm dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Başrollerini yakışıklı ve güzel iki isme emanet eden İçimizden Biri dizisi, en çok Havva karakteri konusunda seyircisini meraklandırıyor. Peki, İçimizden Biri Havva kimdir? Özge Yağız kaç yaşındadır, nerelidir? Özge Yağız nasıl ünlü olmuştur? İşte, detaylar…

Süreç Film imzalı olarak yeni sezonda Show TV ekranlarına gelmeye başlayan İçimizden Biri dizisinin yönetmeliğini ve senaristliğini Ersoy Güler üstleniyor. Adem ve Havva’nın hikayesinden esinlenerek, kahkaha tufanı bir konuyu ekranlara getiren Öte yandan İçimizden Biri dizisi İrlandalı ve Katolik Adam ile Türk ve Müslüman Havva’nın hikayesini seyircisinin karşısına çıkarıyor. İçimizden Biri dizisinin başrollerini ise; Bora Akkaş, Özge Yağız, Mustafa Avkıran, Derya Alabora, Benian Dönmez ve Renan Bilek gibi isimler yer alıyor. O isimlerden biri olan Özge Yağız, İçimizden Biri dizisinin beğenilen karakteri Havva’ya hayat veriyor! 

Ekranların genç ve güzel isimlerinden biri olan Özge Yağız, İçimizden Biri isimli dizinin Havva karakterine hayat vermeye başladı. 10 Nisan 1997 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Özge Yağız, eğitimini Başkent Üniversitesi İletişim Bilimleri Akademisi’nde tamamladı. Ardından medya sektörüne hızlı bir giriş yapan Özge Yağız, ilk oyunculuk deneyimini 2016 yılında yaşadı. Şimdiye dek ekranların hep tanınan dizilerinde rol alan Özge Yağız, kariyer basamaklarını adım adım tırmanmaya başladı!

özge yağız (1)

Televizyon ekranlarına ilk kez 2016 yılında dönemin fenomen yapımlarından biri olan Adını Sen Koy isimli dizi ile gelen Özge Yağız, bu dizide Zeliha karakterini canlandırdı. Bu dizinin ardından üç yıl sonra, yani 2019 senesinde Yemin dizisinde rol almaya başlayan Özge Yağız, bu dizide ise, Reyhan Turan karakterine hayat verdi. Rol aldığı ilk iki dizide iyi bir çıkış yakalayan Özge Yağız, 2020–2021 sezonunda Sol Yanım isimli dizinin baş karakteri Serra’ya hayat verdi. Şimdilerde İçimizden Biri dizisinin Havva karakteri ile seyircisinin karşısına çıkmaya başlayan Özge Yağız, bu karakteri ile de bir hayli beğenildi.