Geçtiğimiz günlerde dünya evine giren İdo Tatlıses ve Yasemin Şefkatli’nin düğününün detayları ortaya çıkmaya başladı. Yasemin Şefkatli’nin attığı bir fotoğraf ile ortaya çıkan o detay, İbrahim Tatlıses’in gelinine ne taktığını gözler önüne serdi. Oğlu ve gelini için kelimenin tam anlamıyla servet harcayan İbrahim Tatlıses’in taktığı takının piyasa değeri ise, duyanların dudaklarını uçuklatmayı başardı! Peki, İbrahim Tatlıses gelini Yasemin Şefkatli’ye ne taktı? İşte, detaylar…

İmparator lakaplı türkücü İbrahim Tatlıses'in Derya Tuna’dan dünyaya gelen oğlu İdo Tatlıses, geçtiğimiz hafta Yasemin Şefkatli ile dünya evine girdi. Üç yıldır devam eden dolu dizgin aşkın ardından dünya evine giren İdo Tatlıses ve Yasemin Şefkatli, 7 Ekim 2021 tarihinde görkemli bir düğün ile evlendi. Raffles Otel’de gerçekleşen ve sanat camiasının ünlü isimlerinin boy gösterdiği 550 kişilik düğün töreni ile ilgili detaylar ise, yeni yeni ortaya çıkmaya başladı. Sadece 15 dakika içerisinde ikinci gelinliğini giyen Yasemin Şefkatli’nin dekolte dedikodularından İbrahim Tatlıses’in gelinine taktığı takıya kadar düğün ile ilgili ortaya çıkan o detaylar herkesi şaşırtmayı başardı! 

Yasemin Şefkatli'nin düğün esnasında ilk giydiği derin sırt dekolteli gelinliğini bir süre sonra değiştirilmesi İdo Tatlıses’in ailesinden ambargo yediği yönünde değerlendirilmişti. Önceki gün İstinye Park’ta magazin muhabirleri ile karşılaşan Derya Tuna, konuyla ilgili iddiaları yalanladı. “Yasemin Şefkatli’nin dekolte gelinliğine kayınvalidesi onay vermedi” haberlerine sert çıkan Derya Tuna; “Hiç anlamıyorum, bunları nereden çıkarıyorlar. Bir kere o haberleri yapanlar kıyafetimi görmedi mi? Göğüs dekolteli bir elbise giymişken, gelinimi mi uyaracağım! Kızım 4-5 gelinlik yaptırmıştı ve hepsini giymek istedi. Düğün dediğin 10 saat mi ki her gelinlik 2 saat üstünde kalsın. Canı istedikçe değiştirdi” ifadelerini kullandı. Öte yandan Yasemin Şefkatli’nin düğününden Instagram hesabına attığı o fotoğraf ise, İbrahim Tatlıses’in ne taktığını ortaya çıkardı!

Düğün fotoğraflarını hala Instagram hesabından paylaşmaya devam eden Yasemin Şefkatli, geçtiğimiz gün kayınpederi İbrahim Tatlıses ile bir fotoğraf paylaştı. Fotoğrafta yer alan altın kemer, tüm sosyal medya kullanıcılarının dikkatini çekerken, İbrahim Tatlıses’in gelinine düğün hediyesi olduğu öğrenildi. Tatlıses'in gelinine taktığı altın kemerin değerinin ise, başlı başına bir servet olduğu ortaya çıktı. Oğlu İdo Tatlıses ve gelini Yasemin Şefkatli için kesenin ağzını açan İbrahim Tatlıses’in taktığı altın kemerin piyasa değerinin 450 bin TL olduğu öğrenildi.