Magazin dünyasının polemikleri ile ünlü olan ikilisi Gülben Ergen ve Hülya Avşar arasında yeni bir kriz daha başladı. Hülya Avşar’ın katıldığı bir programda Gülben Ergen ile ilgili söylediği bir sözcük, ortalığı bir anda karıştırdı. Eski polemiklerini aratmayacak olan bir polemiğin fitilini ateşleyen Hülya Avşar, Gülben Ergen’den de yanıt almakta gecikmedi! Peki, Hülya Avşar ve Gülben Ergen arasında neler oluyor? Gülben Ergen, Hülya Avşar’ın “demode” çıkışına ne cevap verdi? İşte, detaylar…

Geçtiğimiz günlerde bir magazin programına katılan oyuncu, şarkıcı ve sunucu Hülya Avşar, yeni bir polemiğin fitilini ateşledi. Geçmiş yıllarda sıkça Gülben Ergen ile polemiklere giren Avşar kızı lakaplı Hülya Avşar, çok konuşulan o Gülben-Hülya kavgalarına kendisine sorulan bir soruya verdiği yanıt ile bir yenisini daha ekledi. Dijital bir platformdan yayınlanan programda kendisine sorulan “Gülben Ergen’le düet yapmak mı tenis maçı yapmak mı?” sorusuna önce teniste rakibinin bile olamayacağını esprili bir dille anlatan Hülya Avşar, bomba gibi bir yanıt ile polemiğin fitilini resmen ateşledi!

Kendisine yöneltilen “Gülben Ergen’le düet yapmak mı tenis maçı yapmak mı?” sorusuna yanıt verirken; ünlü şarkıcı Gülben Ergen’den bahsederken “demode” sözcüğünü kullanan Hülya Avşar, ortalığı karıştırdı. Hülya Avşar'ın kullandığı bu sözcük magazin gündemine bomba gibi düşerken, ortalığın karışmasına da yetti. Öte yandan konunun bir diğer muhatabı olan Gülben Ergen, “demode” sözcüğü ile ilgili ilk kez konuştu. Sosyal medya hesabından bir paylaşım yaparak Avşar kızına yanıt veren Gülben Ergen, adeta ateş püskürdü!

Hülya Avşar’ın kendisi ile ilgili kullandığı “demode” sözcüğüne sosyal medya hesabından göndermeli bir yanıt veren Gülben Ergen, hayranlarıyla çektirdiği bir karesini sosyal medya hesabından paylaştı. Fotoğrafın altına iddialı bir not düşen Gülben Ergen, Hülya Avşar tarafından fitili ateşlenen polemiğin ateşini adeta harladı. Konuyla ilgili ilk kez konuşan Gülben Ergen, “Karşısındakini değersizleştirme çabasının kendine bir şey katmayacağını bilen değerli kadınlar onlar. O yüzden bu kadar gerçek ve içten sarıp sarmalıyorlar” diyerek Hülya Avşar’a hem demode olmadığını hatırlattı hem de meydan okumaktan geri durmadı!