Hepsiburada ve TEGV'den Büyük İş Birliği! Eğitim'e Desteğe Bir Omuz Daha!

Hepsiburada, okula dönüş döneminde hayata geçirdiği “Hepsi Okula” kampanyası kapsamında Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV) iş birliğiyle Eğitime Destek Seferberliği başlattı. Türkiye’nin dört bir yanından 2 bin 500 çocuğun 1 yıllık eğitim masraflarını karşılayan şirket, tüm paydaşlarını da bu seferberliğe destek olmaya davet ediyor. İşte detaylar...

Ekonomi 03.09.2021 - 19:22 03.09.2021 - 19:23

Hepsiburada ve TEGV iş birliğiyle çocuklara nitelikli eğitim desteği sağlamak ve eğitimde fırsat eşitliğine katkı sunmak üzere başlatılan bu seferberlik hareketinde, platformda bulunan TEGV mağazasında satılan TEGV ürünlerinin yanı sıra 20, 50, 100 ve 150’şer TL’lik dijital destek kartları da yer alıyor. Hepsiburada müşterileri bu destek kartlarını satın alarak, ya da hediye ederek bu eğitim seferberliğine katılabiliyor ve bu iyilik hareketine katkıda bulunabiliyor.

2 BİN 500 ÇOCUĞUN 1 YILLIK EĞİTİM MASRAFI KARŞILANIYOR

Hepsiburada CMO’su Ender Özgün, “Ülkemizin geleceği olan çocuklarımız, eğitimde fırsat eşitliği ile bilim ve teknolojiden sanata birçok alanda hayallerini bir adım daha ileriye taşısın, hedeflerine ulaşabilsin diye TEGV ile birlikte iş birliği yaparak 2 bin 500 çocuğun 1 yıllık eğitim masraflarını karşılamaktan mutluluk duyuyoruz. Bu seferberliği daha da büyütmek için tüm müşterilerimiz ve paydaşlarımızı da destek vermeye davet ediyoruz. Sosyal sorumlu marka anlayışımız kapsamında, ayda milyonlarca ziyarete ev sahipliği yapan platformumuzda, iş ortaklarımızla birlikte sene içinde yeni inisiyatifleri de hayata geçirerek eğitim için katkımızı sürdürmeye devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

TEGV MAĞAZASINDA SATILAN ÜRÜNLER EĞİTİME KATKI SAĞLIYOR

TEGV Genel Müdürü Sait Tosyalı, “Pandemi döneminde etkinlik noktalarımızın kapalı olması nedeniyle çocuklarımızdan fiziki olarak ayrı kaldık ancak programlarımızı dijital platforma taşıyarak uzaktan eğitimlerle etkinliklerimize devam ettik. Okullarla birlikte bizim de etkinlik noktalarımızı açmaya hazırlandığımız bu dönemde Hepsiburada’nın başlatmış olduğu ‘Hepsi Okula’ kampanyası ile daha çok çocuğumuzu nitelikli eğitimle buluşturabilecek olmaktan dolayı çok mutluyuz. Aynı zamanda platform bünyesindeki TEGV mağazamızda satışa sunulan ürünlerimiz de çocuklarımızın eğitimlerine katkıda bulunacak. Eğitime ‘https://www.hepsiburada.com/staticpage/343829991840218’ linki üzerinden destek olabilirsiniz” dedi.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@