Burçlar kişilerin karakterlerinin yanı sıra alışkanlıklarını da doğrudan etkiliyor. Söz konusu kötü alışkanlıklar olduğunda ise, her burcun bir zaafı ve kötü alışkanlığı bulunuyor. Bazı burçlar ego delisiyken, bazı burçlar alkol bağımlılığına yatkınlık taşıyor. Peki, hangi burcun kötü alışkanlıklara yatkındır? Burçların kötü alışkanlıkları neler? İşte, detaylar…

Zodyak’ın ilk burcu olan Koçlar, ne zarar görürse egolarından görüyor. Benmerkezci bir burç olan Koç burcu kişilerin en büyük kötü alışkanlıkları ise sürekli olarak kendilerini övmeleri ve bu övgülerin içerisinde gerçekliğini kaybetmeleri oluyor. Keyif insanı olarak tanınan Boğa burcu kişiler, kötü alışkanlık dediğinde iş hayatlarını zora sokabilecek bir alışkanlığa meyilli oluyor. Kelimenin tam anlamıyla tembellik yapmaya bayılan Boğa burcu kişilerin en kötü alışkanlığı ise, bu oluyor. Yaşamaya en hevesli burç olan İkizler burcu kişilerin ise, en kötü alışkanlıkları her şeyi yarıda bırakmaları oluyor!

Kötü alışkanlıkların belki de ikili ilişkilerde en kötüsü olabilecek olan ilgi bağımlılığı elbette Yengeç burçlarının en kötü yönünü oluşturuyor. Egolarının köleleri olan Aslan burcu kişilerin en alışkanlığı ise, siniri oluyor. Çevresindeki her şeye her an sinirlenen Aslan burcu kişiler, kalp kırma konusunda da başı çekiyor. Öte yandan Başaklar’ın en kötü yanı geçimsizlik iken; Terazilerin en kötü alışkanlıkları çok konuşmak oluyor. Bir süre sonra can sıkıcı olabilen bu durum, sosyal çevrelerinde de olumsuzluklar yaşamasına neden olabiliyor. Öte yandan bazı burçlar, söz konusu kötü alışkanlıklar olunca alkole bile düşebiliyor!

En kötü alışkanlıkları güvensizlik olan Akrep burcu kişiler, hayatlarındaki hiç kimseye hiçbir dönem güvenemiyor. Bu da onların şüpheci bir kişilik haline bürünmelerine yetiyor. Özgürlükçü Yay burcu kişileri, duyarsızlık duygusuna bağımlı iken, bu durum sosyal çevrelerinde ciddiye alınmamalarını doğuruyor. Oğlak burçlarının en kötü alışkanlığı taş kalplilik oluyorken, bu durum onların çevrelerinde sevilmemelerine de yol açıyor. Hep haklı olduklarını düşünen Kova burcu kişiler, bu yönlerine adeta bağımlılık gösteriyor. Öte yandan hayalperest Balık burcu kişileri, kötü alışkanlık deyince akla ilk gelen burç oluyor. Çünkü balık burcu kişileri, alkolik olmaya meyilli olmaları ile biliniyor.