Herkesin zaman zaman başvurduğu yalanlar pembe ya da beyaz olduğu sürece aslında çok da bir sorun yaratmıyor. Ancak bazı burcun insanları yalan söylemeden yaşayamayacak kadar bu işin masterını yapmış bulunuyor! Peki, hangi burcun hayatı yalan dolan? Hangi burç yalan söylemeden bir dakika duramıyor? İşte, detaylar…

Yalanını yakalamanın en zor olduğu burçlardan birisi olan İkizler burcu kişileri, yalan ağzına yuva yapmış deyimini bilhassa kişiliğinde taşıyor. İletişimde bir hayli kuvvetli olmaları ve herkesi kandırabilecek olan ikna kabiliyetleriyle söylediği her yalanı karşısındaki kişiye inandırabilecek olan İkizler burcu kişileri, tatlı dilin yılanı bile deliğinden çıkarabileceğini çok iyi biliyor. Yalan konusunda bir hayli başarılı olan ve bu nedenle de ciddi senaryolar yazabilen İkizler burcu kişileri, bazen bu konuda korkutucu olabiliyor. Öte yandan listenin iki numarasında yer alan o burcun kişileri, yalan söyleyecekleri an adeta pokerface suratını takınıyor!

Yalan söyleme konusunda gerçekten kabiliyetli olan Teraziler, elbette bu listenin olmazsa olmazı oluyor. Gerçek bir pokerface olan ve bu konuda asla açık vermeyen Terzi burcu kişilerinin yalan söylerken gözlerinin içine bakmak bile hiçbir şeyi değiştirmiyor. Çünkü Terzi burcu kişilerinin sempatik yapısı burada da devreye giriyor ve onlar, yalan söylerken gözlerinin içinin gülmesine bir hayli önem veriyor. Yalanı bir hayat felsefesi haline getirdiğini söylemenin çok da yanlış olmayacağı Terzi burcu kişilerinin yalanlarını yakalamak ise, neredeyse imkansız görünüyor. Öte yandan listesinin zirvesinde yer alan o burç, konu yalansa adeta Oscarlık bir performans sergiliyor!

Yalanı eğlenceye katkı olarak gören Aslan burcu kişileri, etraflarına dürüstlük timsali gibi davransa da biz bunun böyle olmadığını çok iyi biliyoruz! Gerçek bir senaryocu olan ve yalan söylediği kişi inandıkça Oscarlık performans sergileyen Aslan burcu kişileri, bu işte gerçekten çok profesyonel davranıyor. Kendisine inanıldıkça söylediği yalanları bir hayli arttıran ve profesyonelleştiren Aslan burcu kişileri, bu işi çok iyi başarıyor. Ancak listede yer alan diğer burçların aksine Aslan burcu kişileri, yalan söylemekten zevk aldığı noktalarda bu performansını sergiliyor. Bunun dışında ise, Aslan burcu kişileri gayet dürüst davranıyor; çünkü onları kimselerin yargılamasına izin vermeyecek kadar kendilerini seviyor!