Dengesizlik herkese göre farklı bir şeyi ifade edebilir. Bazı insanlar özel hayatlarında inanılmaz derecede dengesiz ve tutarsızken, bazı insanlar sosyal yaşamında bu yönünü gösteriyor. Elbette konu insan ve insan tavırları olduğunda astrolojinin de söyleyeceği birkaç çift söz bulunuyor. Bazı burçların dengesiz tavırlarının doğuştan geldiğini söyleyen astrologlar, o burçları açıklıyor! Peki, hangi burçların dengesi yoktur, en dengesiz burçlar hangileridir? İşte, detaylar…

Biri dengesizlik der demez akla gelecek olan ilk burçlardan birinin Balık burcu olması astrologlarca oldukça olağan karşılanıyor. Özellikle aşık olduklarında ve çok sevdiklerinde dengelerini hemencecik kaybeden Balık burcu kişileri birden dengesiz ve kararsız bir insana dönüşüyor. Bu nedenle aşk yaşamlarında zor bir insan olan Balık burcu kişileri, beklentileri ile hareket etmesi nedeniyle çoğu zaman üzülen taraf oluyor. Öte yandan listenin iki numarasında yer alan o burcun kişileri, konu dengesizlik olunca herkesi solda sıfır bırakacak kadar iyi iş çıkarıyor!

Neye ne zaman takılacağı bilinmeyen İkizler burcu kişileri, elbette Zodyak kuşağının en dengesiz insanları oluyor. Kararsız kişilikleri nedeniyle bir anı bir anını tutmayan İkizler burcu kişileri, özellikle aşk yaşamlarında inanılmaz derecede dengesiz insanlar olarak tanınıyor. Her zaman bir sonraki ilişkisini arayan ve var olan ilişkisine asla odaklanamayan İkizler burcu kişileri, dengesiz tavırlarını bu nedenle çok sık sergiliyor. Sosyal yaşamında da çoğu zaman dengesiz insanlar olan İkizler burcu kişileri, anlaşılması zor kişiler olarak biliniyor. Öte yandan listenin zirvesinde yer alan o burçlar, adeta Zodyak kuşağının ikizleri gibi hareket ediyor!

Dengesizlik denince birbirilerine inanılmaz derecede benzeyen Yay ve Kova burcu kişileri, her dönem bu tavırlarını sergilemiyor. İkizler gibi bariz dengesizliklere sahip olmayan Yay ve Kova burcu kişileri, özellikle özgürlüklerine müdahale edildikleri anda dengesini kaybediyor. Her şeyden ve herkesten çok özgürlüğüne düşkün olan Yay ve Kova burcu kişileri, bu alanı ihlal eden birini ya da bir durumu fark ederse bir anda değişiyor. Dengesiz yönünü en çok bu dönem ortaya çıkaran Yay ve Kova burcu kişileri, bunun dışında hayatındaki stabilizeyi korumayı seviyor.