Konuşmak, insan iletişiminin her ne kadar temelini oluştursa da her insan konuşma konusunda ayarlaması gereken dozu pek de bilmiyor. Söz konusu çenesi düşüklük olduğunda ise, her konuda etkisini gösteren burçlar, burada da devreye giriyor ve bazı insanların konuşma konusunda ipin ucuna kaçırmasına neden oluyor. O burçları görenler ise, şaşkınlığını gizleyemiyor. Peki, hangi burçlar saçma sapan konuşur? Hangi burçlar mantıklı konuşamaz? İşte, detaylar…

Her ortamın en çok konuşan isimleri olan İkizler burcu kişileri, konuşmak konusunda Zodyak kuşağının en iddialı insanları oluyor. Her zaman ve herkes ile konuşacak bir şeyler bulabilen İkizler burcu, gerçekten bir taramalı tüfekmiş gibi kelimelerini arka arkaya sıralıyor. Kuşlardan politikaya kadar akla gelebilecek her şey hakkında bir fikir sahibi olan İkizler burcu kişileri, kendileri dışında her şeyi konuşmaya bayılıyor. Öte yandan listenin iki numarasında yer alan o burcun insanları, ne olursa olsun kendisini konuşmaktan alıkoyamıyor!

Birileri Terazi burcu kişilerini zarafet sahibi ve hoş sohbetli olarak tanıyorsa eğer, bu durum o kişinin onları hiç tanımadığını gösteriyordur! Zira Terazi burcu kişileri, bir ortama girdikleri ilk 1 saat sonrası kabak çiçeği gibi açılıveriyor. Dengeli ve ılımlı kişiliklerini ortama alıştıktan hemen sonra kaybeden Terazi burcu kişileri, ortama alıştıktan sonra kelime ağzından döktürüveriyor. Her an konuşma isteği ile yanıp tutuşan Terazi burcu kişileri, çok da mantıklı konuşacak bir şey bulamıyor. Zaten konu uzadıkça, mantık her zaman kayboluyor. Öte yandan listenin zirvesinde yer alan o burç da yıllardır çok yanlış tanıtılıyor!

Sessiz ve sakin kişilikleri ile gören herkesi kendisine hayran bırakan Balık burcu kişileri, tanımadıkları kişiler ile sadece böyle olabiliyor. Tanıdığı kişiler ile her zaman can ciğer olan Balık burcu kişileri, sessiz sakin kişiliklerini hemencecik bir kenara bırakıyor. Ardından çok konuşkan o yapılarını ortaya çıkaran Balık burcu kişileri, inanılmaz derecede konuşuyor. Kah hayallerinden kah rüyalarından bahsetmeyi seven Balık burcu kişilerini bir süre sonra susturmak ise, neredeyse imkansız bir hal alıyor. İnanması güç olsa da Balık burcu kişilerinin içinde gerçek bir muhabbet kuşu yatıyor!