Her burcun insanının alışkanlıkları ve tavırları inanılmaz derecede birbirinden farklı oluyor. Bazı burcun insanları kendisini uyumaktan ve uykudan alamazken, bazı burcun insanları içlerinde tuttukları çeşitli içgüdüler nedeniyle uyku ne bilmiyor. O burçları görenler ise, adeta hayrete düşüyor! Peki, hangi burçlar kahve gibidir? İşte, asla uyutmayan ve uyumayan burçlar listesi…

Hızlı ve hareketli yapısı nedeniyle içlerinde bitmeyen bir enerji taşıyan Koç burcu kişileri, elbette bu enerjilerini sık sık dışarıdan aldığı takviyeler ile destekliyor. C vitamini gibi takviyelere bir hayli düşkün olan Koç burcu kişileri, enerjilerinden bir şey kaybetmek istemediği için sık sık kahve tüketiyor. Bunun farkında olup, dönem dönem kahveyi bırakmak isteyen Koç burcu kişileri, bunu ne kadar isteseler de yapamıyor! Çalışkan yapıları nedeniyle zaten uyumak yerine her zaman çalışmayı tercih eden Koç burcu kişileri, uyumayı çok tercih etmeyen insanlar oluyor. Öte yandan listenin iki numarasında yer alan o burcun insanları içindeki dedikodu isteğini durduramadığı için uyuyamıyor!

Gevezeliği ve dedikoduya olan merakı ile bilinen İkizler burcu kişileri, elbette geceleri de durmuyor. Sosyal medyada hesaptan hesaba geçiş yapan İkizler burcu kişileri, neler olup bittiğinden habersiz kalmamak için adeta uymamayı tercih ediyor. Yakaladığı bir dedikoduyu ya da yeni gelişmeyi hemen çevresine aktarmak için yanıp tutuşan İkizler burcu kişileri, yakın arkadaşlarını da pek uyutmuyor. Zaten konuşma konusunda inanılmaz iyi iş çıkaran İkizler burcu kişileri, sadece uyuduğunda susuyor. O da pek mümkün göründüğüne göre, genelde susmamayı tercih ediyor. Öte yandan listenin zirvesinde yer alan o burcu kafasına taktığı şeyler uyutmuyor!

Hayatlarını merak ve araştırma üzerine kuran Yay burcu kişileri, gün boyunca pek çok şeyi kafasına takıyor. O kafasına taktığı şeyleri yataya yatınca düşünmeye yeniden başlayan Yay burcu kişilerinin kafaları inanılmaz derecede yoğun ve dolu oluyor. Bu nedenle sık sık uyku problemi yaşayan ve uyuyamayan Yay burcu kişileri, etrafında uyuyan insanları da kendileri ile muhabbet etsin diye uyandırmak istiyor. Çoğu zaman içindeki merak içgüdüsüne yenik düşen Yay burcu kişilerinin sabahın erken saatlerindeki etkinliklere ve iş gününe geç kalması da olası görünüyor!