Her insan dertlerini paylaşma konusunda aynı rahatlıkta olamıyor. Bazı insanlar bu konuda inanılmaz derecede ketum olurken, kendi dertlerini dışarıya açmakta bir hayli zorluk çekiyor. Dertlerini içine atmaktan adeta içi çürüyen bu insanların Zodyak kuşağının o üç burcundan çıkması ise, herkesi bir hayli şaşkına çevirmeyi başarıyor! Peki, hangi burçlar içine atmaktan içini çürütür? İşte, dert anlatamayan burçlar listesi…

Söz konusu dert paylaşmak olduğunda asla başarılı insanlar olamayan Koç burcu kişileri, her şeyi tek başına çözmeyi adeta kendisine bir görev haline getirmiş bulunuyor. Aksi takdirde dışarıya karşı güçsüz görüneceklerini düşüren Koç burcu kişileri, sorunlarından ve dertlerinden kimseye bahsetmek istemiyor. Bu nedenle karşılaştığı her sorunu sosyal çevrelerinden ve ailelerinden saklama eğilimi gösteren Koç burcu kişilerinin artık içinde dert atacak 1 santimetrekare bile yer kalmamış bulunuyor. Öte yandan listenin 2 numarasında yer alan burcun başına ne gelirse iyi niyetinden geliyor!

Her konuda inanılmaz derecede iyi niyetli olan Balık burcu kişileri, dertleri konusunda da tüm iyi niyetini sergiliyor. Kendi derdinin kimseleri yormasını ve üzmesini istemeyen Balık burcu kişileri, elbette derdini içine içine atıyor. Hiçbir zaman kendi dertlerinden konuşmayan ve bundan bile isteğe kaçan Balık burcu kişileri, çevrelerindekinin derdini de dinleyip içine atmaya bayılıyor. Hayata adeta dert yumağı olarak gelmiş olan Balık burcu kişilerinin bu tavrından vazgeçmesi ise, pek de mümkün görünmüyor. Öte yandan listenin bir numarasında yer alan o burç, sadece ve sadece ketumluğunun kurbanı oluyor!

Doğuştan ketum insanlar olan ve fazla konuşmaktan pek hoşlanmayan Boğa burcu kişileri, her şeyin özünü seviyor. Bu nedenle sık sık kendi dertlerini paylaşmakta güçlük çeken Boğa burcu kişileri, dertlerini içine ata ata artık şişmiş bulunuyor. Bunun yanı sıra güçlü bir kişiliği olması nedeniyle dışarıya karşı tıpkı Koç burçları gibi zayıf görünmemek için susan Boğa burcu kişileri, zorlasanız da dertleri hakkında ser verip, sır vermiyor. Öte yandan Boğa burcu kişileri, yakın çevreleri ile en çok maddi sıkıntılarına dair konuşmakta zorluk yaşıyor.