Bazı insanlar sosyal ortamları neşeye boğması ve enerjik olması nedeniyle her zaman vakit geçirilecek insanlar olarak öne çıkıyor. Sosyal çevrelerini yaptığı espriler ile gülmekten krize sokabilen bu insanlar, yapılan araştırmalara göre herkesi şaşırtan o üç burçtan çıkıyor! Peki, hangi burçlar cem yılmaz gibidir? Hangi burçlar gülmekten karın ağrıtır? İşte, detaylar…

Eğlenceli olduklarına dair artık tartışmanın dahi yapılmadığı İkizler burcu kişileri, elbette bu listeyi en çok hak eden kişiler oluyor. Gülmekten karın ağrıtacak kadar iyi espriler yapabilen İkizler burcu kişileri, sivri dilleri ve pratik zekaları ile esprilerini ardı ardına sıralıyor. Adeta bir komedyen edası ile yakın çevrelerine gerçek bir gösteri sunan İkizler burcu kişileri, her zaman bulundukları ortamı neşeye boğmayı çok iyi bir şekilde başarıyor. Öte yandan listenin iki numarasında yer alan o burcun insanlarının soğuk görüntüsünün altında adeta bir Cem Yılmaz yatıyor!

Doğuştan pratik bir zekaya sahip olan Boğa burcu kişilerinin espri yeteneklerini tartışmak elbette haddimize bile değil! Ancak, kişileri bu konuda yanıltan tek şey Boğa burcu kişilerinin soğuk simaları oluyor. Ciddi ve ağır yapılarını sık sık iş ortamlarında sergileyen Boğa burcu kişileri, inanılmaz derecede disiplinli oluyor. Ancak, Boğa burcu kişileri işi ile sosyal yaşamını ayırmayı çok iyi başarıyor. Sosyal yaşamlarına geçiş yaptıklarında inanılmaz derecede esprili bir insana dönüşen Boğa burcu kişileri, çevrelerindeki herkesi gülmekten kahkahaya boğuyor. Öte yandan listenin bir numarasında yer alan o burcun göbek adı bile Cem Yılmaz oluyor!

Her zaman hayata pozitif bakan ve inanılmaz derecede enerjik insanlar olarak dünyaya gelen Yay burcu kişileri, neşeli olan kişilikleri ile bu listenin olmazsa olmazı haline gelmiş bulunuyor. Analitik zekalarını ve sivri dillerini tıpkı İkizler burcu gibi eğlence için çok iyi kullanan Yay burcu kişileri, sosyal ortamların en neşeli kişileri olmayı başarıyor. Eğlence konusunda bir hayli iddialı olan Yay burcu kişileri, çevresindeki kişilerin karnını ağrıtana kadar esprilerine bir türlü son vermiyor. Zaten Yay burcu kişilerinin sosyal ortamlarının bu denli geniş olmasını sağlayan şey de o enerjileri ve espri yetenekleri oluyor.