Bazı burcun insanları, kuvvetli olan yönleri ve tavırları ile sosyal çevrelerine kendilerine adeta bağlıyor. O burcun insanları ile bir kere dışarı çıkan kişiler, bu ilişkiyi ölene dek sürdürmek istiyor. Adeta Zodyak kuşağının çay gibi olan bu burçları, tiryakilik yapan insanlar oluyor. Öte yandan o burçları görenler şaşkınlığı bir türlü gizleyemiyor! Peki, hangi burçlar çay gibidir? İşte, en tiryaki eden burçlar listesi…

Yapısal olarak coşkulu insanlar olan Koç burcu kişileri, her zaman arkadaş ortamlarının en sevilen insanlarından biri olmayı başarıyor. Plan ve organizasyon konusunda inanılmaz yetenekli insanlar olan Koç burcu kişileri, her buluşmada arkadaşlarını inanılmaz derecede iyi hissettirmeyi çok iyi biliyor. Bu nedenle genellikle arkadaş partilerinin ev sahibi olan Koç burcu kişileri, arkadaş ortamlarının tiryaki eden ismi olmayı başarıyor. Öte yandan listenin iki numarasında yer alan o burcun gösterişinden eğlence anlayışına kadar her şeyi ile insanları kendisine bağlamayı başarıyor!

Eğlenmeyi bilen ve pahalı zevkleri ile herkesi mest etmeyi başaran Aslan burcu kişileri, her ne kadar egoist insanlar olsa da harika birer arkadaş olmayı başarıyor. Aşk yaşamlarındaki başarısızlıkları bir yana, dostluk anlamında mükemmel insanlar olan Aslan burcu kişileri, cömertlikleri ile adeta herkesi kendisine bağlıyor. Eğlence konusunda inanılmaz iddialı insanlar olan Aslan burcu kişileri, arkadaşlarını nasıl eğlendireceklerini de çok iyi biliyor. Zaten Aslan burcu kişilerinin görkemli görünüşünün yanında olmasını istemeyecek olan kimse de bulunmuyor. Öte yandan listenin zirvesinde yer alan o burcun, tiryakisi çok bulunuyor!

Elbette bu listenin zirvesini sonuna kadar hak eden kişiler Yaylar oluyor. Eğlenceli yapıları ve gülen yüzleri ile dahil oldukları her ortamı inanılmaz derecede pozitifliğe boğan Yay burcu kişileri, her ortamın sevilen insanları oluyor. Zekaları ile esprileri arka arkaya patlatan Yay burcu kişileri, en kötü durumları bile olumlu ve neşeli bir havaya bürümeyi çok iyi başarıyor. Enerjileri ile herkesi kendisine hayran bırakan Yay burcu kişileri, bir ortama girdikleri an kelimenin tam anlamıyla bağımlılık yapıyor. Dolayısıyla da çevresindeki herkes, dışarı çıkacakları zaman ilk onları arıyor!