Bazı insanlar güven duymak için gerçek bir biçilmiş kaftan iken, bazı insanlar dışarıdan çok güvenilir görünmesine rağmen yaklaştıkça diğer insanları hayal kırıklığına uğratabiliyor. Elbette bu durumun astroloji ile bir ilişkisi bulunuyor. Çünkü yapılan araştırmalar bize bazı burcun insanların hiç ama hiç güven vermediğini söylüyor! Peki, hangi burç tamamen hayal kırıklığıdır? Hangi burca gram güvenmemek gerekir? İşte, detaylar…

Evet, şüphe güvensizliğin ilk adımı olmaya devam ediyor. Şüphe denince ise, akla ilk olarak gelen Akrepler oluyor. Hayatlarının hiçbir döneminde kimseye tam güvenmeyen ve içlerindeki şüpheyi her daim besleyen Akrep burcu kişileri, elbette ne güven duyabiliyor ne de güven verebiliyor! Özellikle iş hayatlarında inanılmaz disiplinli olan Akrep burcu kişilerin güven vermedikleri alan tabi ki aşk hayatları oluyor. Ortada hiçbir şey yokken bile paranoyaları nedeniyle partnerini terk edip gidebilecek olan Akrep burcu kişilerine çok da güvenmemekte fayda bulunuyor. Öte yandan listenin iki numarasında yer alan burç, herkesi şaşırtmayı başarıyor!

Güvensizlik konusunda master yapan burçlardan biri olan Kova, elbette bu listenin en popüler isimlerinden biri oluyor. Ancak Kova burcunun bu listedeki diğer burçlardan bir farkı bulunuyor. Kovaların güven vermediği tek konu ilişkileri oluyor! Zoru gördükleri an ortadan aniden kaybolabilecek olan Kova burcu kişileri, sadık bir eş ya da partner olmayı asla başaramıyor. Özgürlüklerine herkesten çok daha düşkün olan Kova burcu kişileri, bu alanın kısıtlandığını hissettiği an kayıplara karışıyor. Öte yandan listenin zirvesinde o burcun yer alması hiç kimseyi şaşırtmıyor!

Biri güvensizlik dediği an herkesin gözü kapalı olarak bu listeye yazacağı kuşkusuz İkizler burcu kişiler oluyor. Değişken ve sıkılgan yapıları nedeniyle kendi verdikleri kararları dahi aniden değiştirebiliyor. Yani bir İkizler burcu, borç vereceğini söyleyip, ertesi gün telefonlara açmıyorsa, bundan şaşıracak hiçbir durum bulunmuyor. Doğaları gereği de güven vermeyen bir enerji ile dünyaya gelen İkizler burcu, elbette bu enerjinin de hakkını sonuna kadar veriyor. Özellikle aşk hayatlarında inanılmaz derecede güvenilmez olan İkizler burcu kişileri, bir ömür falan gibi abartılı sözler veriyorsa asla inanmamak gerekiyor. Çünkü İkizler burcu kişilerinin evlilik yeminleri de romantik sözleri de canı sıkılana kadar geçerli oluyor!