Hayatın her anında etkisini baskın bir şekilde gösteren burçlar bazı insanların hayattan hiç zevk almamasına neden olabiliyor. Hayatın en güzel dönemlerinde bile bıkkınlıklarını çevresindekilere her zaman hissettiren Zodyak kuşağının o burçlarının kendisinden başka kimselere tahammülü bulunmuyor. Hayatlarında her daim değişiklik isteyen bu burçlar, görenleri bir hayli şaşırtmayı başarıyor! Peki, hangi burç hayattan bıktı, usandı? Hangi burç “bir değişiklik olsun” diyor? İşte, detaylar…

Bazı şeylere tahammülü kalmayan, bazı boş insanlara ayıracak boş zamanı bile olmayan Zodyak kuşağı burçlarının başında Koç burcu olan kişiler geliyor. Gerçek bir parti canavarı olması ile bilinen ve eğlenceyi bir hayli seven Koç burcu kişileri, her dönem bu eğlenceli tavrını sürdüremiyor. Özellikle şu sıralar her şeyden bıkmış ve usanmış olan Koç burcu kişileri, kendileri dışında kimselere tahammül göstermeme konusunda iyi bir dirayet sergiliyor. Zaten ben merkezci yapısı ile diğer burçlardan ayrılan Koç burcu kişileri, şu sıralar sadece ve sadece kendileri çekebiliyor. Öte yandan listenin ikinci burcunun kendisine bile tahammülü bulunmuyor!

Dengesiz kararların baş mimarı olan İkizler burcu kişilerinin dışı neşe saçsa da içi adeta bir yangın yeri olarak harlanıp duruyor. Tüm dert ve kederlerini içine hapseden İkizler burcu kişileri şu sıralar kendilerine bile tahammül etmekte bir hayli zorlanıyor. Mekânsal bağlılıkları bir hayli zayıf olan İkizler burcu kişileri, bu aydan itibaren değişikliğe ihtiyacı olan bir döneme adım atıyor. Çevresindekilerin düşüncelerini çok önemsememesine rağmen şu sıralar her şeylere kırılan İkizler burcu kişileri, herkesten usandığı bir evreye adım atıyor. Öte yandan listenin zirvesinde yer alan o burç, sadece mekânsal bir değişiklik istiyor!

Tek önem verdiği şey düzgün bir hayat ve gelecek olan Boğa burcu kişileri, kimseleri umursamamanın kitabını yazmış bulunuyor. Mantıklarına fazla düşkün olmaları nedeniyle çevresindeki hayalperest ve duygusal insanlardan bir dönemdir usanmaya devam eden Boğa burcu kişileri, mekan ile ilişkisi en sıkı olan burçların başında geliyor. Bulundukları mekana kıymet veren Boğa burcu kişileri, çevresindekilerden her bunaldığında mekan değişikliğine gitmeyi ilk adım olarak görmeye bu ay da devam ediyor!