Hande Erçel ve Kerem Bürsin Ülkeyi Terk Etme Kararını Aldılar! “Evlenecek” Deniyordu, Gerçekler Ortaya Çıktı!

Bir süredir dolu dizgin aşk yaşayan Hande Erçel ve Kerem Bürsin, taşınma kararı aldı. Hande Erçel’in bir planı nedeniyle yurt dışına çıkma kararı alan Hande Erçel ve Kerem Bürsin detayları burada.

Magazin 14.10.2021 - 15:35 14.10.2021 - 15:36

Bir süredir dolu dizgin aşk yaşayan Hande Erçel ve Kerem Bürsin, taşınma kararı aldı. Hande Erçel’in bir planı nedeniyle yurt dışına çıkma kararı alan Hande Erçel ve Kerem Bürsin, gözlerden uzak bir hayat kurmaya karar verdi. Sevgilisi Hande Erçel’i yalnız bırakmak istemeyen Kerem Bürsin ise, ülkeden ayrılmak zorunda kaldı! Peki, Hande Erçel ve Kerem Bürsin nereye taşındı? İşte, detaylar…

Birlikte rol aldıkları Sen Çal Kapımı dizisinde tanışan Hande Erçel ve Kerem Bürsin, haklarında çıkan aşk haberlerini uzunca süre reddetmiş ve birlikte görüntülene dek inkara devam etmişti. Rol aldıkları dizinin sezon finali yapması nedeniyle birlikte Maldivlere tatil giden Hande Erçel ve Kerem Bürsin, ülkeye dönüşte objektiflere takılmış ve aralarındaki aşkı itiraf etmişti. Bir süredir gözler önünde dolu dizgin aşk yaşayan Hande Erçel ve Kerem Bürsin, ülkeden taşınma kararı aldı!

Bir süredir medyanın tüm ilgisini üzerine çekmeyi başaran Hande Erçel ve Kerem Bürsin, bir süredir yan yana görüntülenememişti. Hakkında ayrılık iddiaları çıkan Hande Erçel ve Kerem Bürsin çifti, projeler nedeniyle ayrı kaldıklarını dile getirmişti. Birlikte rol aldıkları Sen Çal Kapımı dizisinin finalinin ardından arkadaşları ile tatile çıkan Hande Erçel, tatili esnasında karşılaştığı magazin basınının sorularına cevap vermiş ve Kerem Bürsin’in reklam çekimi nedeniyle gelemediğini belirtmişti. Bu soru cevap esnasında oyunculuk eğitimi almak istediğini söyleyen Hande Erçel, "Ya Londra'ya gidiyorum ya da Amerika'ya. Şu an için net değil. Okul araştırıyoruz, 15 Eylül gibi netleşecek, ona göre sonra söyleriz" demişti. UçanKuş TV'den Okan İşçi'nin haberine göre; Hande Erçel’in eğitim alacağı ülke belli oldu ve Kerem Bürsin de sevgilisini yalnız bırakmama kararı verdi!

Hem oyunculuk eğitimi alacak olan hem de sevgilisi Kerem Bürsin ile birlikte tatilin tadını çıkartacak olan Hande Erçel, kariyerinin daha iyi bir şekilde ilerlemesi için büyük bir adım attı. Şimdilerde medya dünyasının en popüler çiftlerinden birisi olan Hande Erçel ve Kerem Bürsin, Hande Erçel’in eğitimi nedeniyle hayatları ile ilgili önemli bir karar aldı. Hande Erçel’in alacağı oyunculuk eğitimi nedeniyle Amerika’ya gitmeye karar veren Hande Erçel ve Kerem Bürsin, 25 Kasım'da taşınmaya karar verdi. Şu sıralar Amerika'da kiralık ev bakmakla meşgul olan Hande Erçel ve Kerem Bürsin çifti, Amerika’da 3 ay kalacaklarını belirtti.