Bir süredir iş insanı Mehmet Dinçerler ile aşk yaşayan Hadise, sevgilisinden büyük bir jest aldı. Hadise ile ilgili sorulara yanıt vermekten her zaman kaçan Mehmet Dinçerler, aşkını o jest ile tüm dünyaya haykırdı. Hem Hadise’yi hem de magazin severleri şaşkına döndüren o jest, herkese “vay be” demeyi başardı! Peki, Hadise sevgilisi Mehmet Dinçerler’den nasıl bir jest aldı? İşte, detaylar…

Geçtiğimiz yaz oyuncu Kaan Yıldırım ile evlenmesi beklenirken, ayrılık yoluna giren Hadise, bu ilişkinin bitiminden kısa bir süre bir kahveci zincirine sahip olan Mehmet Dinçerler isimli iş insanı ile aşk yaşamaya başladı. Dolu dizgin aşk yaşamaya başlayan Hadise; önce Bodrum’da, sonra Tulum’da, sonra yeniden Bodrum’da sevgilisi Mehmet Dinçerler ile tatil yaparken kameralara yakalanmıştı. İlk fotoğrafı Ağustos ayında atan ikiliden Hadise, magazin dünyasını bir hayli karıştırmıştı. Bu kez sosyal medyayı ilanı aşk etmek için kullanan isim Mehmet Dinçerler oldu! 

Geçtiğimiz aylarda Kıbrıs’ta sahne aldığı esnada dinleyicisi ile büyük bir sırrını paylaşan Hadise, Mehmet Dinçerler ile çocuk istediklerini ima etmişti. Dansçılarını göstererek, onların ebeveynliklerine imrendiğini belirten şarkıcı Hadise, sahneden Mehmet Dinçerler’ mesaj gönderdiği yönünde algılanmıştı. Dinleyicisi ile en çok istediği şeyi paylaşan şarkıcı Hadise, “Dansçı arkadaşlarımın ikisi baba oldu. Ben henüz evlenemedim, inşallah onları yakalayacağım. Allah izin verirse, biz de bir çocuk sahibi olmayı çok isteriz” diyerek, herkesi şaşkına çevirmişti. O mesajın ardından Hadise’nin sevgilisi Mehmet Dinçerler’den ilk sosyal medya jesti geldi!

hadise mehmet dinçerler (1)-1

Hadise ile ilgili tüm soruları “Özel hayatımla ilgili konuşmam” diyerek reddeden Mehmet Dinçerler, bu sözünü geçtiğimiz günlerde yaptığı bir paylaşım ile çiğnedi. Bir süredir devam eden ilişkisi ile ilgili ilk paylaşımı geçtiğimiz gün gerçekleştiren Mehmet Dinçerler, Hadise’nin 36. yaşını kutlamak için bir fotoğraf paylaştı. Paylaşım altına övgü dolu sözler ile sevgilisi Hadise’ye büyük bir jest yapan Mehmet Dinçerler, sosyal medya kullanıcılarından tam not almayı başardı. O fotoğrafın altına; “Hep yanımda ol, doğum günün kutlu olsun” notunu düşen Mehmet Dinçerler, sevgilisi Hadise tarafından da kalp emojilerine boğuldu!