Güneş'e Altın Plak ödülü

Genç yetenek Güneş’e bir ödül daha geldi. 2020 yılında “Dua” şarkısı ile yükselişe geçen genç yetenek Güneş, 100 milyon dinlenmeye ulaşmasıyla birlikte altın plak ödülünün sahibi oldu.

İSTANBUL(İGFA)- Hip-Hop ve R&B müziğin parlayan yıldızı Güneş, kariyerinde başarılı adımlarla ilerlemeye devam ediyor. 8 farklı ülkede yaklaşık 100 milyon dinleyiciye ulaşan Hip-Hop ve R&B- POP’ un parlayan yıldızı, M.O.B Entertainment plak şirketi tarafından Altın Plak ödülünün sahibi oldu.

2022 yılında çıkarmış olduğu “Atlantis” albümü ile ses getiren sanatçı, Spotify'ın en çok dinlenenler listesinde (TOP 50) halen en üst sıralarda yer alıyor. İki bölümden oluşan albümün ilk 6 şarkılık kısmı 25 Mart’ta dinleyicilerle buluşurken; ikinci 6 şarkılık kısmı ise 13 Mayıs’ta yayınlanacak.

Güneş'e Altın Plak ödülü

Atlantis albümü ve Suçlarım Biri adlı şarkısına çekilen video klip ile büyük ilgi gören Güneş, Mayıs ayında başlayacak Türkiye turnesine hazırlanıyor. 13 Mayıs'da albümün ikinci 6 şarkılık bölümü yayınlanacak ve 12 şarkılık albüm tamamlanmış olacak. Albümde ayrıca bir sürpriz daha var. Kayıp Şehir, Atlantis’e atıfta bulunarak yapılan 13. şarkının ismi'de Kayıp Şarkı olacak ve NFT olarak yayınlanacak.

20 Nis 2022 - 11:20 - Medya