Nil Gülcan'dan iddialı şarkı...

Pop müziğin üretken isimlerinden Nil Gülcan, sözü ve bestesi Anonim, düzenlemesi Ahmet Kolpar‘a ait tüm müzik platformlarında yayınladı

Pop müziğin üretken isimlerinden Nil Gülcan, sözü ve bestesi Anonim, düzenlemesi Ahmet Kolpar‘a ait tüm müzik platformlarında yayınladığı şarkısı “ Çıt Çıt ” ile kariyerinde emin adımlarla ilerliyor...

Müzik sektöründe çıkardığı şarkılar ile emin adımlarla ilerleyen Nil Gülcan, "Çıt Çıt" ile gönülleri bir daha fethederken günümüz genç jenerasyon çağına göre şarkılarını büyük bir titizlik ile seçip yapıyor.

Çıkardığı her şarkısı sosyal medyada çok paylaşılan şarkılar arasında olan Nil Gülcan, sahnelerin aranılan isimlerinden olmak istediğini ve bu yolda çıkardığı kaliteli şarkılarla ilerlediğini söyleyen başarılı şarkıcı açıklamasına devam etti.

Çok sevilen ve paylaşılan "Çıt Çıt" dan sonra yeni şarkısının yolda olduğunu belirtti. Sosyal Medyanın gücüne inanıyorum şarkım sosyal medyanın paylaşım gücü ile patlayacak.Yakın zamanda müzik dünyasına pek çok hit şarkı kazandıracağını piyasadaki bir çok sanatçıdan daha iyi işler çıkaracağını önemle vurguladı .

https://youtu.be/-B-4rpbwG5Q

23 Mar 2022 - 20:35 - Medya