Demet Özdemir Hayranları Büyük Şokta! Öyle Bir Poz Geldi Ki, Oğuzhan Koç Kudurdu! Görenleri Sıcak Basıyor, Terliyor!

Bir süredir verdiği pozlar ile yürekleri hoplatan ünlü oyuncu Demet Özdemir, akıllara durgunluk verecek bir pozunu daha takipçileri için paylaştı. Görüntüsü ile yürekleri hoplatan ünlü oyuncu, o pozları ile sosyal medya platformlarını kısa süre içerisinde ele geçirdi. İşte detaylar...

Haber albümü için resme tıklayın

Bir süredir verdiği pozlar ile yürekleri hoplatan ünlü oyuncu Demet Özdemir, akıllara durgunluk verecek bir pozunu daha takipçileri için paylaştı. Görüntüsü ile yürekleri hoplatan ünlü oyuncu, o pozları ile sosyal medya platformlarını kısa süre içerisinde ele geçirdi. İddialı pozlarına bir yenisini daha ekleyen Demet Özdemir, bazı takipçilerinden ise, cüretkarlığı abartması nedeniyle veto yedi. Peki, Demet Özdemir nasıl bir poz paylaştı? İşte, detaylar…

Bir süredir ekranlardan uzak kalan Demet Özdemir, Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin ardından ününe ün katmış ve ekranlarının aranan yüzü haline gelmişti. Netflix dijital yayın platformunda yayınlanmak üzere çekilen film için Şükrü Özyıldız ile bir hazırlık içerisine giren Demet Özdemir, yeni dönemde herhangi bir dizi ile henüz anlaşmadı. Bu esnada hem setten hem de özel hayatından sıkça iddialı pozlar paylaşan Demet Özdemir, o pozlara bir yenisini daha ekledi!

Şarkıcı ve oyuncu Oğuzhan Koç ile mutlu bir şekilde devam ettirdiği birlikteliğiyle sıkça gündemlere gelen Demet Özdemir, yazı sevgilisi ile geçirdi. Bu esnada birbirinden iddialı pozlar veren Demet Özdemir, bikinili haller ile sevenlerinin kalbini hoplatmayı başardı. Kışı İstanbul’da geçirmeye devam eden ve birtakım projeler için kolları sıvayan Demet Özdemir, bu kez evinden paylaştığı iddialı bir kare ile takipçilerinin yüreğini ağzına getirdi!

Geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından yeni bir fotoğrafını paylaşan Demet Özdemir, adeta takipçilerinin yüreklerini ağızlara getirdi. Mavi mini ve ekoseli eteğinin üzerine kırmızı bir kazak giyerek, kamera karşısına geçen Demet Özdemir, o anları ölümsüzleştirdi. İddialı kombini ile çekildiği fotoğrafı takipçilerinin beğenisine sunan Demet Özdemir, fotoğrafının altına; “Yeterince kırmızı bir gün” notu düştü. Demet Özdemir’in o iddialı fotoğrafı kısa süre içerisinde tüm sosyal medya platformlarını ele geçirmeyi başarırken, takipçilerinden de geçer not aldı. Pek çok takipçisinden olumlu yorumlar olan Demet Özdemir, bazı takipçilerinden ise, olumsuz yorum aldı. Öte yandan her yorumu göğüsleyen ünlü oyuncunun o fotoğrafı, binlerce kişi tarafından adeta beğeni yağmuruna tutuldu.

30 Eki 2021 - 17:12 - Magazin