Destan Dizisi Bu Akşam Yayınlanacak Mı? Destan Dizisinin Yeni Bölümü Hangi Gün Yayınlanacak? ATV Yayın Akışında Destan Dizisi Var mı?

İlk bölümünün çekimlerini henüz tamamlamış olan Destan dizisi, seyircisinin karşısına tanıtım fragmanlarını çıkarmaya başladı. Tanıtım fragmanları ile tüm gözleri üzerine çeviren Destan dizisi ile ilgili detaylar haberimizde...

İlk bölümünün çekimlerini henüz tamamlamış olan Destan dizisi, seyircisinin karşısına tanıtım fragmanlarını çıkarmaya başladı. Tanıtım fragmanları ile tüm gözleri üzerine çeviren Destan dizisi, ATV kanalındaki yayın akışındaki yerini o günde yer alacağının sinyalini de verdi. Öte yandan yeni sezonun en iddialı hikayelerinden birine sahip olan Destan dizisi, seyircisi ile buluşmak için gün saymaya başladı! Peki, Destan dizisi bu akşam yayınlanacak mı? Destan dizisinin yeni bölümü hangi gün yayınlanacak? ATV yayın akışında Destan dizisi var mı? İşte, detaylar…

Tarihi dönem dizilerinde iddialı bir yapım şirketi olan Bozdağ Film imzası taşıyan Destan dizisi, bu sezonun en çok konuşulan hikayelerinden biri olmak için hazırlıklarını titizlik ile sürdürüyor. Şimdilerde tanıtım fragmanları ile seyircisinin karşısına çıkan Destan dizisi, yeni sezona bomba gibi giriş yapmayı planlarken; pek çok detay ile de televizyon izleyicisini meraklandırmayı başarıyor. Öte yandan merak ile beklenen Destan dizisinin yayın tarihi de giderek yaklaşıyor!

Yaz sezonundan bu yana hikayesi ile televizyon izleyicisini meraklandıran Destan dizisi, yavaş yavaş yayın tarihine yaklaşıyor. Yayınladığı tanıtım fragmanları ile televizyon izleyicisinin tüm dikkatini üzerine çeken Destan dizisi, seyircisinin karşısına çıkmak için İstanbul Riva’da gerçekleştiren çekimlerine de hız kesmeden devam ediyor. Oyuncu kadrosunu; Ebru Şahin, Edip Tepeli, Selim Bayraktar, Burak Tozkoparan, Deniz Barut, Ecem Sena Bayır, Burak Berkay Akgül, Esra Kılıç gibi ekranların beğenilen isimlerinden oluşturan Destan dizisi, ATV yayın akışındaki yerini almak için de gün sayıyor!

Orta Asya'da yaşandığı düşünülen Akkız destanından beslenen Destan dizisi, 9. yüzyılda yaşanmış bir aşk destanı ile seyircisinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Hikayenin kahramanları Akkız ile Gök Tegini Batuga arasındaki aşkı konu alacak olan Destan dizisi, Türklerin Müslümanlığa geçmeden önceki yaşamını da seyirci karşısına çıkarmayı planlanıyor. Şu sıralar adeta bir trend haline gelen dönem hikayelerini dizi haline getirme furyasına uyan Destan dizisinin ne zaman seyircisi ile buluşacağı ise, henüz belli olmuş bulunmuyor. Öte yandan Destan dizisinin önümüzdeki günlerde ATV yayın akışındaki yerini alması bekleniyor.

25 Eki 2021 - 13:41 - Dizi Haberleri