Sana Söz Dizisi Hangi Gün Yayınlanacak? Sana Söz Dizisi Hangi Kanalda Başlayacak? Sana Söz Dizisinin Tekrarı Ne Zaman, Saat Kaçta?

Orijinal hikayesi ve usta oyuncu kadrosu ile yayınladığı fragmanlardan bu yana gözleri üzerine çeviren Sana Söz dizisi, ekranların yeni suç dizisi olmak için geri sayıma başlıyor. Yeni sezonun iddialı yapımlarından biri olması beklenen Sana Söz dizisi ile ilgili detaylar haberimzde...

Orijinal hikayesi ve usta oyuncu kadrosu ile yayınladığı fragmanlardan bu yana gözleri üzerine çeviren Sana Söz dizisi, ekranların yeni suç dizisi olmak için geri sayıma başlıyor. Yeni sezonun iddialı yapımlarından biri olması beklenen Sana Söz dizisi, bugün itibariyle yayın tarihine karar vermiş bulunuyor. Reyting rekabeti için zor bir gün seçen Sana Söz dizisi, seyircisi ile o gün buluşmaya başlıyor! Peki, Sana Söz dizisi hangi gün yayınlanacak? Sana Söz dizisi hangi kanalda başlayacak? Sana Söz dizisinin tekrarı ne zaman, saat kaçta? İşte, detaylar…

Gündüz kuşağı programlarından yola çıkan bir suç hikayesi ile ekranlara gelmeye hazırlanan Sana Söz dizisi, Elif isminde bir program sunucusu ile Ömer isminde bir cinayet büro komiserinin adalet sağlama yolunda kesişen yollarını seyircisine aktarmak için geri sayıma başlıyor. Hazırlayıp, sunduğu programında cinayetleri çözüp, katilleri bulmaya çalışan Elif’in avukat kocası Erdem’in sırlarından haberi olması ile birlikte değişecek olan hayatını konu alan Sana Söz dizisi, sezonun en iddialı hikayelerinden biri olmaya aday olmuş bulunuyor. Sırlar ile dolu konusu kadar, usta oyuncu kadrosu ile de gözleri üzerine çevirmeyi başaran Sana Söz dizisi, yayın gününü de bugün itibariyle meraklıları ile paylaşmaya başlıyor!

Kadrosunda, başrollerde Erkan Petekkaya (Komiser Ömer) ve Nehir Erdoğan (Elif) olmak üzere; Serkan Altunorak (Avukat Erdem), Hivda Zizan Alp (Polis memuru Naz), Aslıhan Kapanşahin (Duru), Ayçin İnci (Ömer komiserin eşi), Atakan Hoşgören (Umut), Cansın Çekili gibi iddialı isimleri bulunduran Sana Söz dizisi, yeni sezonun en çok merak edilen yapımları arasına yüksek fragman izlemeleri ile şimdiden girmiş bulunuyor. Yeni sezona Star TV ekranları aracılığıyla giriş yapmaya hazırlanan Sana Söz dizisi, seyircisi ile buluşmak için gün saymaya da başlıyor. Reyting yarışı için zor bir gün seçen Sana Söz dizisi, o gün itibariye seyircisinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor!

Ekranlara ilk bölümü ile 29 Ekim 2021 saat 20.00’da Star TV ekranlarından çıkmaya hazırlanan Sana Söz dizisi, bu hafta itibariyle ekranlara gelmeye başlıyor. Reytinglerde Kırmızı Oda, Arka Sokaklar, Aşk Mantık İntikam ve Yalancı gibi iddialı yapımlar ile yarışmaya hazırlanan Sana Söz dizisi, bu haftadan itibaren her cuma saat 20.00’da seyircisi ile buluşmaya hazırlanıyor. Öte yandan Sana Söz dizisinin ilk tekrarının aynı gün bölüm biter bitmez seyirci ile buluşturulması planlanıyor.

27 Eki 2021 - 14:31 - Dizi Haberleri