Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisi Yayından Kaldırıldı! ATV’den Şok Hamle Geldi, Seyirciler Deliye Döndü! Neler Oluyor?

Bir süredir seyircisinin sabırsızlıkla beklediği Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi, geçtiğimiz salı günü yedinci sezonu ile ATV ekranlarına gelmeye hazırlanıyordu. Yayın saatinde tüm seyircisinin ATV ekranını açtığında Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi ile ilgili detaylar haberimizde...

Bir süredir seyircisinin sabırsızlıkla beklediği Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi, geçtiğimiz salı günü yedinci sezonu ile ATV ekranlarına gelmeye hazırlanıyordu. Yayın saatinde tüm seyircisinin ATV ekranını açtığında Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi yerine Baba Parası isimli filmi görmesi ile sosyal medyada kıyamet kopmaya başladı. Yaşanılan bir kriz ile yayın durdurma kararı alan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin akıbeti de bu andan itibaren merak edilmeye başlandı. Peki, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi yayından kaldırıldı mı? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi yeni bölümü yayınlanacak mı? İşte, detaylar…

ATV'nin fenomen haline gelen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, geçtiğimiz salı yedinci sezonunun startını vereceğini günler öncesinden seyircisine duyurmuştu. Bir süredir 200. bölüm fragmanını da seyircisi ile buluşturan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, kadrosuna yeni katılan oyuncuların da müjdesini vermişti. 26 Ekim Salı günü yayınlanacağı açıklanan ancak son anda ertelenen dizinin yeni bölümleri Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz hayranlarını meraklandırmaya başladı. Dizinin bitirildiği yönündeki dedikodular ise, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz severleri bir hayli kızdırdı!

Geçtiğimiz sezonu; Şahin Ağa’yı Savaş’ın elinden kurtardığı için Hamdi Korkmaz ve ailesinin Savaş ile karşı karşıya gelmesi sonucunda yaşanılan büyük bir kapışma ile kapatan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde, Savaş ölmüş ve Hızır Çakırbeyli ile masanın bazı üyeleri hapse düşmüştü. Kimsesiz Doğan’ın kaybı ile sarsılan Çakırbeyli ailesinin kalan üyeleri ise, Hızır içerdeyken masanın dağılmaması için kolları sıvamıştı. Yeni sezonu için iddialı bir fragman ile seyirci karşısına çıkan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi, İlyas Çakırbeyli’nin ölüp ölmeyeceği sorusunun cevabını merak ettirirken, yayını durdurdu. 26 Ekim 2021 Salı günü ATV ekranlarına gelmesi beklenen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi, yayınlanmadı. Ancak merakla beklenilen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi yeni yayın tarihini belirledi!

Türkiye’de yedi sezondur milyonlarca kişi tarafından takip edilen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yaşanılan bir ücret anlaşmazlığı nedeniyle yayın durdurduğu iddia edildi. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin 2 Kasım Salı günü yayınlanması beklense de konuyla ilgili henüz ne yapım ekibinden ne de ATV yönetiminden bir açıklama gelmedi. Ancak yaşanılan krizin birkaç gün içerisinde çözüme kavuşacağı dolaşan kulis bilgiler arasında yer aldı.

30 Eki 2021 - 17:06 - Magazin