Bir Zamanlar Çukurova Dizisinden Final Açıklaması! Milyonlarca Kişi Dondu Kaldı! Sosyal Medya Birbirine Girdi!

Her hafta perşembe günü sevenleriyle buluşan Bir Zamanlar Çukurova dizisinin 74. yeni bölümü 26 Kasım perşembe günü ATV ekranlarında seyirci karşısına çıkacak. Sürükleyici hikayesiyle sevenlerini büyük bir heyecana sürükleyen dizinin yeni bölümünde neler olacağı ise büyük bir merakla bekleniyor. Bunun yanı sıra geçtiğimiz günlerde final olacağı iddia ediliyordu.

Dizinin yayınlanan 3. sezonunda reytingler oldukça iyi gidiyor. Vahide Perçin'in hayat verdiği Hünkar Yaman, Behice karakteri tarafından acımasızca öldürülerek diziye veda etti. Bunun yanı sıra Hünkar karakterinin dizide ayrılması seyircyi hem üzmüş hem de akıllara artık izlenmez gibi soruları getirmişti. Pekte söylendiği gibi olmadı. Durumun aksine izleyici azalmadı ve daha çok artmaya başladı. Bir de Hilal Altınbilek'in hayat verdiği Züleyha karakteri dizide daha çok baskınlık kazanınca izleyicinin ilgisi daha çok arttı.

Final Kararı Söylentilerine Aldırış Etmeyin!

ATV ekranlarında sevenleriyle buluşan dizi Bir Zamanlar Çukurova, ilk iki sezonunda olduğu gibi 3. sezonunda da perşembe günlerinin zirvesinde bulunarak reyting rekorları kırmaya devam ediyor. Uzun süredir sosyal medya da dizinin final olacağı söylentileri dolaşıyordu. Bunun üzerine yapım firmasından gönderilen basın bülteninde, dizide her hangi bir değişiklik olmadığına vurgu yapıldı. Yapım firması yapılan final iddiaları üzerine böyle bir göndermede bulundu.

Basın ile yapılan bilgilendirme metninde, ''Son yılların en büyük yapımlarından biri olan ve bir yıllık hazırlık sürecini tamamladıktan sonra ekranlarda seyircisiyle buluşan dizide, senaryo ve yapım ekibinin planlamasında her hangi bir değişiklik söz konusu değildir. Bir süredir sosyal medyada yer alan haberler gerçeği yansıtmıyor.'' ifadelerine yer verildi. Bunun üzerine dizinin her hangi bir final kararı olmadığını ve her hafta perşembe günü sevenleriyle buluşmaya devam edeceğini belirttiler. Açıklanan bu haberin ardından dizi sevenleri büyük bir mutluluk yaşadı.

74. Bölüm Fragmanı Yayınlandı!

Yayınlanan 74. bölüm fragmanın ardından izleyiciler büyük bir merakla yeni bölümün yayınlanmasını bekliyor. Yayınlanan fragmanda Müjgan'ın hamilelik haberini öğrenen Züleyha büyük bir üzüntünün içerisine girer. Bu haberin ardından üzgün bir şekilde konağa dönen Züleyha'ya ne olduğunu kimse öğrenemez. Yaşadığı bu üzüntü Züleyha'yı yeni kararlara sürükleyecektir. Bunun yanı sıra hastaneden taburcu olan Behice, yaşadığı olayı resmileştirmek istercesine bir plan kurar. Bu durumu Züleyha'nın yaptığını dile getirecektir. Ancak yaptığı planlar Şermin'i kuşkulandırır.

25 Kas 2020 - 12:40 - Medya