18 Yaşını Geçmiş Herkes Memur Olabilecek! Tek Şart KPSS’den 60 Puan Almak! Hemen Başvuru Yapın!

İŞKUR üzerinden yeni bir ilan daha yayınlandı. Yayınlanan bu ilan kapsamında Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı’nda çalışmak üzere alımlar gerçekleştirilecek. İŞKUR üzerinden yayınlanan bu ilanlara başvurular 28 Kasım tarihinde başlamış durumda. 2 Aralık tarihine kadar devam edecek başvurular için pek çok kişi başvurularını tamamlamış durumda. 18 yaşını dolduran kişiler bu ilana başvurularını yaparak SYDV için büro memuru olarak işe başlayabilecekler. Bu noktada işe alınacak olan adaylara yaz

İŞKUR üzerinden yayınlanan memur alımı ilanları için başvuru yapmak isteyen kişilerin belirli şartları sağlıyor olmaları gerekmektedir. Bu şartlar şu şekildedir:

T.C vatandaşı olmak, 18 yaşını doldurmuş olmak, Medeni hakları kullanabiliyor olmak, 35 yaşını doldurmamış olmak, Erkek adaylar için askerlik ile ilişkisi bulunmamak, 4 yıllık lisans mezunu olmak, Belirli suçlardan ötürü mahkum olmamak, KPSS sınavından en az 60 puan ve üzeri almış olmak.

Bu şartları sağlan kişiler İŞKUR üzerinden yayınlanan SYDV için memur alımlarına başvurularını gerçekleştirebilmektedirler. Tunceli Nazimiye’ye alınacak memur alımları için birçok kişi başvurularını tamamlamış durumda. Başvuru yapmak isteyen adaylardan bir takım belgeler de istenmektedir. Bu belgeler de şu şekildedir: Nüfus cüzdanının önlü arkalı fotokopisi, 2019-2020 KPSS sınav sonuç belgesi, Diploma ve mezuniyet belgesi, Adli sicil belgesi, Askerlikle ilişkisinin bulunmamasını gösteren bir belge, 3 adet vesikalık fotoğraf, Sağlık raporu, Sürücü belgesi fotokopisi.

Gerekli bütün şartları tamamlayarak belgelerini hazırlayan kişiler başvurularını yapabilmektedirler. Başvurular ardından girilecek olan sınav sonucuna göre Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı büro memuru alımları gerçekleştirilmektedir. Gerekli kriterlere en uygun olan kişiler arasından memur alımları yapılacaktır.

30 Kas 2020 - 15:58 - Ekonomi