Ankara Bahçelievler'de Etiler Sosyete Pazarına nasıl gidilir? Ankara sosyete pazarı hangi günler?

Ankara'da açılan sosyete pazarları arasında en çok çeşidin bulunduğu Ankara Bahçelievler sosyete pazarı, haftanın belirli günlerinde tüm başkentlilere çok cazip avantajlarla aradıkları ürüne sahip olma imkanı sağlamaktadır.

Ankara Bahçelievler'de Etiler Sosyete Pazarı Özellikle ev ve kişisel ihtiyaçlarını çok uygun fiyatlarla kapatmak isteyen bayanlar Ankara Bahçelievler'de kurulan Etiler Sosyete Pazarı'na yoğun ilgi göstermeye devam etmektedir.

Her ne kadar giyim ürünleri ağırlıkta olsa da sosyete pazarında çeşitli aksesuarlar, ev eşyaları, elektronik cihazlar, gümüş takılar ve organik yiyecekler de yer almaktadır. Sosyete pazarına çok yoğun bir ilgi olmaktadır. Özellikle dünyanın en çok tercih edilen önemli markalarının ürünlerine çok uygun fiyatlarla sahip olmak isteyen hanımlar için giyimden takılara, çantadan ayakkabılara kadar geniş bir ürün yelpazesinde kaliteli ürünler bulmak mümkün olmaktadır.

Ankara Bahçelievler'de Etiler Sosyete Pazarı Hangi Günler Açık?

Ankara Bahçelievler sosyete pazarı hangi günler açık sorusunun yanıtlarını merak eden başkentli hanımlar için açıklamak gerekirse, Etiler Sosyete Pazarı haftanın 2 günü açıktır. Pazartesi ve cuma günleri açık olan bu pazara Ankara'nın çeşitli bölgelerinden ücretsiz servis imkanı ile ulaşım fırsatı sunulmaktadır. Başkentli hanımlar belirlenen yerlerden kalkan ücretsiz servislere binerek Bahçelievler 3. Cadde'de bulunan bu pazara ulaşabilecekleri gibi aynı zamanda şahsi araçlarıyla da ulaşım yapabilmektedir. Pazarın yakınlarında ücretsiz park yeri bulunmaktadır. Hafta içleri ulaşım oldukça müsaittir ve park yeri de uygundur.

Ankara Bahçelievler'de Etiler Sosyete Pazarı Servis Saatleri Ne Zaman?

Kadınların bütün günlerini severek geçirdikleri Ankara Bahçelievler servis saatleri, pazarın açık olduğu günler her saatte bir şeklindedir. Servisler durakların bulunduğu yerde dolmuş usulü tamamen dolduktan sonra hareket etmektedir. En uygun fiyatlı ürünlerin bulunduğu sosyete pazarında gün boyunca diledikleri gibi alışveriş yapmak isteyen hanımlar ücretsiz servislere binerek ulaşımı da bedavaya getirme imkanına sahiptir. Belirlenen duraklarda her saat başı servis hareket etmektedir.

Ankara Bahçelievler sosyete pazarına hızlı ve ücretsiz bir şekilde ulaşmak isteyen bayanlar servis saatlerini kaçırmadan duraklardan hareket eden bu araçlara binebilirler. Bahçelievler 3. Caddede Büyükşehir Belediyesine ait Semt Hali binasında pazartesi ve cuma günleri açık olan bu pazara Ankara'nın diğer ilçe ve semtlerinden yoğun bir ilgi olduğu bilinmektedir.

İhtiyacı oldukları ürünleri çok uygun fiyatlarla satın almak için herkesten önce sosyete pazarına gelmek isteyen başkentli bayanlar, ilk servislerle birlikte pazara akın ederek en uygun ürünleri satın almaktadır. Tezgah sayısı oldukça fazla olan bu pazarda herkes kendi bedenine ve zevkine göre kıyafetleri bulabilmektedir. Bu sayede ünlü firmaların ürünlerinin birebir aynılarını ve çok benzerlerini makul fiyatlardan satın alan bayanlar, hem keyifle giyebilecekleri elbiselere sahip olmakta hem de bütçelerine uygun hareket ederek ekonomi yapma fırsatı elde etmektedir.

Ankara Bahçelievler'de Etiler Sosyete Pazarı Servis Durakları Nerede?

Ankara'nın en çok tercih edilen ve hanımların bir numaralı tercihi olan Ankara Bahçelievler sosyete pazarı servis durakları Bahçelievler semtinden ve diğer ilçelerden hareket eden ücretsiz servislerin hareket noktaları olarak önem taşımaktadır.

Bahçelievler hali içinde kurulan Etiler Sosyete Pazarına Batıkent tarafından kalkan servisler mevcuttur. Sabahın erken saatlerinden itibaren insanların akınına uğrayan Ankara Bahçelievler sosyete pazarında, diğer sosyete pazarlarında markalı olanlar dahil çok güzel elbiseler ve diğer giyim ürünlerini bulmak mümkündür. Ev ve kişisel aksesuar konusunda en çok tercih edilen sosyete pazarı kozmetikten tencere tavaya, takılara, yiyecek ve içecek gibi gıda ürünlerine kadar çok geniş bir yelpazede ürünleri çok uygun fiyatlarla başkentlilerle buluşturmaktadır.

Ankara Bahçelievler'de Etiler Sosyete Pazarı Ne Zaman Gidilir?

Ankara'nın en çok tercih edilen sosyete pazarları arasında gösterilen Bahçelievler sosyete pazarı , kıyafetten aksesuarlara, ev eşyalarından elektronik cihazlara kadar aklınıza gelebilecek tüm eşyaların satışının gerçekleştiği bir mekandır. Bu yüzden Ankara genelinde çok popüler olan bu mekana ne zaman gidileceğini merak edenlerin sayısı da her geçen gün artmaktadır. Ankaralı bayanların yanı sıra başkente turistik amaçla gelen bayanlar tarafından da sık sık ziyaret edilen Ankara Bahçelievler sosyete pazarına mutlaka açık olduğu günler gidilmesi gerekmektedir.

Sabahın ilk saatlerinden gece yarısına yakın saatlere kadar açık olan Ankara Bahçelievler sosyete pazarına pazartesi ve cuma günleri gidilmektedir. Hafta içinin ilk günü ve son günü açık olan sosyete pazarına Ankara'nın çeşitli mekanlarından kalkan ücretsiz servisler bulunmaktadır.

29 Eyl 2021 - 23:47 - Yaşam