4D’li Taşeronlara Görülmemiş Zam Oranı! Milyonlar Sevinç Çığlıkları Atacak… Her Şey Netleşti!

Binlerce 4D’li taşeron işçisini yakından ilgilendiren haberler gelmeye devam ediyor. Son günlerde maaşlarına yapılacak zamları araştırmaya başladılar. Ne kadar ek zam yapılacağı araştırılmaya başlandı. Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlı tarafından öne sürülen bu konu hakkında yapılacak açıklamalar merakla bekleniliyor. İşte haberin tüm detayları…

4D’li taşeron işçiler için uygun bir adımın atılması isteniliyor. Bu nedenle maaşlarına yapılacak ek zam oranları merakla bekleniliyor. 2021 yılında maaşlara ne kadar zam yapılacağı merak konusu oldu. Geçtiğimiz dönemlerde asgari ücret maaşları ile eşit hale getirilen maaşlara yapılacak zamlar ne kadar olacağı beklenilmeye devam ediliyor.

Yeni yıla kısa bir süre kala 4D taşeron işçilerin yeni yılda ne kadar zam alacakları merak ediliyor. Binlerce kişinin araştırma konusu olan ek ödemeler hakkında bazı oranlar paylaşıldı. Tahminlere göre 4D taşeron işçileri yeni yılda yüzde 17,5 oranına kadar zam yapılacağı öngörülüyor. Yüzdelik dilimler ile hesaplanması beklenilen yeni oranlar önümüzdeki süreç içerisinde açıklanması bekleniliyor.

TİS toplantılarında görüşmelerin yapılacağı konular arasında ek ödemeler ve yüzdelik dilim hakkında planlamalar yapılacağı söyleniliyor. Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından yapılacak açıklamalarda maaşların tekrardan hesaplanması ve kadroların daha rahat bir döneme girmesini sağlayacağı düşünülüyor.

4D’li Taşeronlara Ne Kadar Zam Yapılacak?

4D taşeron işçileri yeni yılda maaşlarına ne kadar zam yapılacağını araştırmaya başladı. Görüşmelerde maaşlara ek ödemeler ve yüzdelik dilimler yer alacak. Yüzdelik dilimler ile ek ödemeler belirlenecek. TİS görüşmeleri merakla beklenilirken 4D’li taşeron işçilerini yakından ilgilendirecek haberler gelmeye devam edecek. 2021 yılına sayılı günler kala birçok vatandaş yapılacak değişiklikleri merakla beklemeye başladı. 4D’li taşeron işçileri için ek ödemeler ve refah payları da konu olacak.

Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlı tarafından gelecek müjdeli bir haber merakla beklenilirken, yeni gelişmeler gündeme gelecek. Kadrolu yaşama geçen vatandaşlar bu yapılandırma ile daha rahat edecekler. Ancak tahminlere göre yapılacak zam oranları yüzde 10 ile 17 arasında olacağı belirtiliyor. Refah payına göre ise bu oranın yüzde 15 olacağı öngörülüyor.

28 Kas 2020 - 15:02 - Ekonomi