Şeyma Subaşı Küfür Etti! Takipçisine Ağza Alınmayacak Laflar Dedi... “Bi S*** G**!”

Sosyal medya fenomeni Şeyma Subaşı, her geçen gün gündeme gelmeye devam ediyor. Güzelliğiyle etrafında ki hayranlarını büyüleyen Şeyma Subaşı’ndan öyle bir yorum geldi ki, görenler şaşkına döndü. Sosyal medya hesabından kızı Melisa ile paylaşımda bulunan Şeyma Subaşı gördükleri karşısında sinirlerine hâkim olamadı. Karede kızının da yer aldığı fotoğrafa o yorum gelince dayanamadı ve sert bir şekilde karşılık verdi. Şeyma Subaşı’nın verdiği yanıtı görenler şaşkınlıklarını gizleyemedi…

Şeyma Subaşı bu olay karşısında sinirlerine hâkim olamadı. Gördüğü yorum karşısında şaşkına dönen sosyal medya fenomeni, açtı ağzını yumdu gözünü. Kızı Melisa ile sosyal medyada paylaştığı fotoğrafa öyle bir yorum geldi ki, Şeyma Subaşı kendine engel olamadı ve küfür etti. Takipçisine ağza alınmayacak laflar söyledi. İşte o yorumlar…

Şeyma Subaşı bu yorum karşısında çok fazla sinirlendi. Kendine engel olamayan sosyal medya fenomeni, takipçisinin yaptığı yorum karşısında öyle sert ifadeler kullandı ki, herkes bu yorum karşısında şaşkınlığını gizleyemedi. Şeyma Subaşı, sosyal medya hesabından kızı Melisa ile yaptığı paylaşımın altına gelen o yorumla sinirlerine hâkim olamadı. Paylaşımın altına yorum yapan takipçisine öyle şeyler söyledi ki, herkes ne kadar sinirlendiğini fark etti. Genellikle her sene farklı aylarda yurt dışında olan Şeyma Subaşı, bugünler ise yine Miami’de. Güzel havanın keyfini çıkaran Şeyma Subaşı, sosyal medya hesabından kızı Melisa ile ilgili son derece duygusal bir paylaşımda bulundu.

Görenler Şok İçinde Kaldı!

Kızı Melisa ile bir süredir ayrı olan Şeyma Subaşı, kızına olan hasretini sosyal medya hesabı üzerinden paylaştığı fotoğraf ile ifade etti. Sosyal medyada paylaştığı anne – kız fotoğrafının altına, “Son beş günümüz. Lütfen annene geri dön ikizim. Sen benim küçük kız kardeşim, bebeğim, kızım, her şeyimsin.” ifadelerini kullandı. Şeyma Subaşı’nın paylaştığı gönderisine yorumlar gecikmedi. Bir takipçisi, “Geliyorum derken paralardan bahsediyor herhalde.” şeklinde yorum yaptı. Yorumu gören Şeyma Subaşı adeta çılgına döndü.

Takipçisinin yaptığı yoruma tepkisiz kalmayan Şeyma Subaşı,” Tam bir kuş beyinli ya. Sen ve senin gibi yorum yapan herkes salak, tam bir kuş beyinlisiniz. İyi ki sizin gibi insanlarla karşılaşmıyorum. İyi ki sizin gibi kuş beyinli insanlarla aynı ortamda bulunmuyorum. Hazımsız, mutsuz, doyumsuz ve klavye kahramanları siz tam bir kuş beyinlisiniz. Hala devam ediyor musunuz bu yorumlara. Bir si**irin gidin profilimden ya.” şeklinde ifadeler kullandı.

27 Kas 2020 - 12:26 - Magazin