Bir Zamanlar Çukurova Dizisinde Beklenen İsim Geldi! Demir Yaman Değil Ama O İsim Şok Etkisi Yarattı! Sosyal Medya Sallandı!

Geçtiğimiz haftalarda yeni sezonuna başlayan Bir Zamanlar Çukurova dizisi, eski oyuncularından birine yeşil ışık yakmaya başladı. O ismin geri döneceğinin sinyalini son bölümlerinde sıkça veren Bir Zamanlar Çukurova dizisi ile ilgili detaylar haberimizde...

Geçtiğimiz haftalarda yeni sezonuna başlayan Bir Zamanlar Çukurova dizisi, eski oyuncularından birine yeşil ışık yakmaya başladı. O ismin geri döneceğinin sinyalini son bölümlerinde sıkça veren Bir Zamanlar Çukurova dizisi, bu kez seyircisinin dikkatinden kaçmayan o detay ile konuşulanları doğrulamak zorunda kaldı. Öte yandan Bir Zamanlar Çukurova dizisine geri dönecek olan o ismi görenler şaşkınlığını gizleyemedi! Peki, Bir Zamanlar Çukurova dizisinin oyuncu kadrosuna kim geri döndü? İşte, detaylar…

Perşembe akşamlarına damga vuran dizilerden biri olan Bir Zamanlar Çukurova dizisi, dördüncü sezonu ile seyircisinin karşısına çıkmaya başladı. Geçtiğimiz sezon çok sevilen karakterlerine arka arkaya veda eden Bir Zamanlar Çukurova dizisi, adeta yaprak dökümü yaşamış ve Yılmaz’dan Demir’e kadar birçok karakterine veda etmişti. En son Başhekim Müjgan (Hande Soral) ve Ali rahmet Fekeli (Kerem Alışık) karakterlerine veda eden Bir Zamanlar Çukurova dizisi, veda ettiği karakterlerden birine yeniden ışık yaktığını o detay ile seyircisine gösterdi!

Yeni sezonunda başrollerini İbrahim Çelikkol ve Hilal Altınbilek isimlerine emanet eden Bir Zamanlar Çukurova dizisi, başrollerin hızlı uyumu ile yeniden çok beğenilmeye başlandı. Dördüncü sezonunda da reytinglerini koruyan ve ATV ekranlarının en çok izlenen yapımları arasına girmeyi başaran Bir Zamanlar Çukurova dizisi, şimdilerde eski oyuncularından birini her bölümde dillendirmeye başladı. Bunun üzerine Bir Zamanlar Çukurova dizisinin seyircisi sosyal medyada başlattığı o tartışma ile geri dönecek olan ismi de ifşa ettirmeyi başardı!

Bir süredir ekranlara iddialı bölümleri ile gelmeye başlayan Bir Zamanlar Çukurova dizisinin seyircisi o bölümlerdeki detayları tartışmaya başladı. Her yeni bölümde Murat Ünalmış’ın canlandırdığı Demir Yaman isminin geçmesi üzerine Demir Yaman’a çok yer verilip, asla görünmemesini eleştiren Bir Zamanlar Çukurova dizisi, Demir Yaman’ı özlediğini seslendirmeye başladı. Bunun üzerine Bir Zamanlar Çukurova dizisine Demir Yaman karakteri ile yeniden gireceği konuşulmaya başlanan usta oyuncu Murat Ünalmış’ın imaj değişikliğine gittiği ise, seyircinin dikkatinden kaçmadı. Öte yandan Bir Zamanlar Çukurova dizisinden Murat Ünalmış ile ilgili resmi bir açıklama henüz gelmedi.

25 Eki 2021 - 09:23 - Dizi Haberleri