Berk Oktay Resmen Açıkladı! Artık O Dizinin Kadrosunda Yer Alacak… Paylaşımlar Yapıldı, Ağızlar Açık Kaldı!

FOX TV ekranlarına gelen Yasak Elma dizisindenTalat Bulut ve beraberinde 5 oyuncunun ayrılması sonrası diziye yeni oyuncular katılacak. Bu hafta ekranlara gelecek olan bölümünde Halit Argun karakterini canlandıran Talat Bulut’a veda edilecek.

Halit Argun karakteri ile birlikte Lila, Kerim, Yiğit, Erim ve Kaya karakterleri de diziye veda ediyor. Adeta oyuncu kadrosunu sil baştan oluşturan Yasak Elma dizisine yeni eklenen oyuncular da yavaş yavaş belii olmaya başladı.

Eda Ece Ünlü İsimlerin Fotoğraflarını Paylaştı

Bir süre önce diziye katılacak olan ilk ismin, Berk Oktay olduğu açıklanmıştı. Berk Oktay’ın Savaşçı dizisinden ayrılması ile beraber, Yasak Elma’nın yapım şirketi Med Yapım “hoş geldin” mesajı yayınlamıştı. Yasak Elma dizisinde “Çağatay” karakterine hayat verecek olan oyunccu Berk Oktay’ın setten ilk fotoğrafı da sosyal medyaya düştü. Eda Ece, kucağında “Halit Can” karakterini canlandıran minik oyuncu Kuzey Gezer ile diziye yeni katılan “Çağatay” karakterini canlandıracak olan Berk Oktay ‘ın yanındaki ilk fotoğrafı sosyal medyaya yansıdı

Öte yandan, diziye Berk Oktay’ın canlandırdığı Çağatay karakterinin annesi rolü ile katılan Gülenay Kalkan Ünlüoğlu’nun da sette bulunan karavanda fotoğrafını çeken Eda Ece, ünlü oyuncunun fotoğrafını “Gülenayımı her gün sette görmeninin mutluluğu” notu ile paylaştı. Yasak Elma’da Çağatay karakterinin babası rolünde dizide bulunan Erdal Özyağcılar ise Nesrin Cevadzade ve Şevval Sam ile birlikte görüntülendi.

Yasak Elma’nın Çağatay’ı Berk Oktay Kimdir?

Savaşçı dizisinden ayrılmasınının ardından Yasak Elma’ya Çağatay rolü ile giren Berk Oktay, 28 Ekim 1982’de Ankara’da doğdu.

Berk Oktay, 2000 - 2006 yılları arasında modellik yaptı. 100'ün üzerinde defileye cıktı. Kariyerine 2004 yılının Haziran ayından sonra yurt dışında devam etti. Paris'e yerleşti ve Milano, Tokyo, Dubai, Moskova gibi şehirlerde D&G, Ferre, Gucci ve Prada gibi birçok markalarla çalıştı.

Üniversite eğitimini tamamlamak için Türkiye'ye döndü ve 2007 yılının Şubat ayında Türker İnanoğlu'ndan aldığı teklifle Türvak'tan özel oyunculuk dersi alarak Erler Film ile sözleşmeyi imzaladı. Tatlı Bela Fadime dizisiyle tanındı. Ardından Akasya Durağı'nda yer aldı. Daha sonra Kanal D'de yayınlanan 'Arka Sokaklar' dizisinde rol aldı. Bu diziden ayrıldıktan sonra dizi kariyerine Atv'de yayınlanan Alev Alev dizisi ile devam etti. Star TV'de yayınlanan Benim Hala Umudum Var adlı dizide Hakan karakterini canlandırdı. Aşktan Kaçılmaz adlı dizide oynadı. Show TV'de daha önce yayınlanan İlişki Durumu: Karışık adlı dizide Can Tekin karakterini canlandırdı. Ardından Savaşçı dizisinde Yüzbaşı Kağan Bozok karakteri ile başrol oynadı.

Yakışıklı oyuncu şimdi de rotasını Yasak Elma’ya çevirdi. Oyuncunun sevenleri, Berk Oktay’ın yeni projesinde nasıl bir performans göstereceğini merakla bekliyor.

21 Kas 2020 - 20:43 - Medya