Masumlar Apartmanı’nda Şoktan Şoka Sokan Final Kararı! Böyle Bir Şey Olamaz, Milyonlar Kaos Çıkarttı... Sosyal Medya Çalkalanıyor!

TRT1 ekranlarında izleyicisiyle buluşan Masumlar Apartmanı dizisi sevenleri tarafından oldukça çok seviliyor. Dizinin başrollerinde Ezgi Mola, Merve Dizdar, Birkan Sokullu oynuyor. Bu isimlerin yanı sıra, Farah Zeynep Abdullah, Gizem Katmer, Tansel Öngel, Atilla Şendil ve Esra Ruşan gibi başarılı oyuncularda kadroda yer alıyor. Her bölümünde ayrı bir olay yaşanan diziye en son Naci karakterine hayat vermesi için Tansel Öngel gelmişti. Dizi her geçen gün daha da heyecanlı bir hale bürünürken çıka

İzleyici kitlesi tarafından büyük bir ilgiyle izlenen dizi Masumlar Apartmanı’nın final yapacağı iddiaları öne atıldı. Öne atılan bu iddialar doğrultusunda sosyal medya çalkalandı. Bu iddiaların ardından izleyici kitlesi büyük bir üzüntü duydu. Çıkan final iddialarının doğru olup olmadığı konusunda ise henüz net bir bilgi yok. Ekran başındaki seyircilerin akıllarına gelen, “Masumlar Apartmanı sona mı yaklaştı?”, “Masumlar Apartmanı final mi yapıyor gerçekten?” sorular ise cevapsız kaldı. Sizler için detaylı bir araştırma yaptık ve çıkan iddiaların doğru olup olmadığını araştırdık. İşte tüm detaylar…

Masumlar Apartmanı Final Mi Yapıyor?

Çıkan iddialar doğrultusunda dizinin sevenleri büyük bir merakla final olup olmayacağını beklemeye ve araştırmaya başladı. Dizinin kadrosunda yer alan başarılı oyuncuların performanslarına ve dizinin gidişatına bakılacak olursa final yapma ihtimali pekte olası gelmiyor. Yayınlanan reytinglere ve dizinin senaryosuna bakıldığı zaman her hangi bir sorun görünmüyor ve oldukça çok izlenmeye devam ediyor. Bunun yanı sıra akıllara gelen bir diğer soru ise Masumlar Apartmanı’nın hangi bölümde final yapacağı oluyor. Ne yazık ki dizinin ne zaman final yapacağı henüz bilinmiyor ve bu şekilde başarılı ilerlerse o ihtimal çok uzak kalıyor.

Masumlar Apartmanı dizisinin ne zaman final kararı vereceği henüz bilinmiyor. Dizinin hikâyesi, Gülseren Buğdaycıoğlu’nun Madalyonun İçi adlı kitabından uyarlama olarak karşımıza çıkıyor. Dizinin kitaba göre final yapıp yapmayacağı ise yine netlik kazanmayan sorular arasında yerini alıyor. Dizinin reytinglerinin oldukça iyi gelmesi dizinin uzatılacağına dair bir gösterge olarak karşımıza çıkıyor. Masumlar Apartmanı dizisi ekranlardaki başarısı ve izlenme oranlarıyla değerlendirilecek olursa finale en uzak diziler arasında yerini alıyor. Dizi başarısına bu şekilde devam ederse eğer kitapta ki uyarlamasından çıkar ve uzun yıllar ekranlarda kalabilir.

28 Kas 2020 - 17:41 - Medya