Masumlar Apartmanı Hakkında Bu Gerçeği Öğrenenler Şok Oluyor! Milyonlar Hayret İçerisinde Kaldı! Meğer Masumlar Apartmanı…

Pazartesi akşamları TRT1 ekranlarının her bölümü büyük bir ilgiyle takip edilen Masumlar Apartmanı dizisine ilişkin olarak ortaya çıkan gerçekler izleyicilere şok etkisi yarattı. Başrollerinde Ezgi Mola, Merve Dizdar, Birkan Sokulu ve Farah Zeynep Abdullah’ın yer aldığı sevilen diziye dair ortaya çıkan gerçekler izleyicilerin son derecede şaşırmalarını sağladı.

Dizinin çekimleri ile alakalı olarak ortaya çıkan bu gerçekler izleyicilerin hayrete düşmesine neden oldu. Bu durum sosyal medya ortamınsa da çok fazla gündem haline geldi. İşte Masumlar Apartmanı dizisine ilişkin olarak ortaya çıkan o gerçek ve habere ilişkin diğer merak edilenler…

Gerçek bir hayat hikayesinin anlatıldığı Masumlar Apartmanı dizisi gerek dizinin hikayesi gerekse de usta oyuncu performansları ile izleyicilerin büyük ölçüde ilgilerini çekmiş durumda. İlk sezonu yayınlanan dizi şimdiden büyük bir izleyici kitlesine ulaştı. Diziye olan ilginin bu kadar fazla olması da dizinin gündemine dair konuların çok fazla konuşulmasına neden oluyor.

Masumlar Apartmanı Hakkında O Gerçek

Masumlar Apartmanı dizisine dair ortaya çıkan son gerçek de dizinin çekimlerinin nerede yapıldığı oldu. Severek izleyen dizi izleyicileri, Masumlar Apartmanı dizisinin nerede çekildiğini öğrendikleri zaman son derecede şaşırdılar. Çekimleri İstanbul’da yapıldığı bilinen Masumlar Apartmanı dizisinin hangi semtte çekildiği de büyük bir tartışma konusu oldu. Ortaya çıkan gerçekler ile dizinin İstanbul’un nadide ilçelerinden birisi olan Balat ve Beyoğlu semtlerinde yapıldığı öğrenildi.

Dizinin çekimlerinin gerçekleştirildiği apartman ise Asmalı Mescit Mahallesi’nde yer alan Jurnal Sokak’ta bulunuyor. Bu haberi öğrenen dizi izleyicileri arasından severek izledikleri dizinin çekimlerinin nerede yapıldığını giderek görmek isteyenler bile oldu. Bu haberi öğrenen dizi izleyicileri İstanbul Beyoğlu ve Balat semtlerini daha yakından araştırarak hatta imkanları dahilinde gidip görmeye dahi karar verdi.

30 Kas 2020 - 16:27 - Medya