Aziz Dizisi Nerede Çekiliyor? Aziz Dizisi İstanbul’un Hangi Semtinde Çekiliyor? Aziz Dizisinin Çekim Yerleri Nereler?

Yeni sezonun en çok dikkat çeken hikayelerinden biri olan Aziz dizisi, çekim mekanlarından konusuna kadar televizyon izleyicisinin dikkatini şimdiden üzerine çekmeyi başarıyor. Bir süredir televizyon izleyicisinin büyük bir merak ile beklediği Aziz dizisinin çekim yerleri ile ilgili detaylar haberimizde...

Yeni sezonun en çok dikkat çeken hikayelerinden biri olan Aziz dizisi, çekim mekanlarından konusuna kadar televizyon izleyicisinin dikkatini şimdiden üzerine çekmeyi başarıyor. Bir süredir televizyon izleyicisinin büyük bir merak ile beklediği Aziz dizisi, tanıtım fragmanları ile şimdiden tüm gözleri üzerine çeviriyor. Öte yandan dönem hikayesi ile seyircisinin karşısına çıkacak olan Aziz dizisi, dekorları ve çekim sahneleri ile de dizi severleri heyecanlandırmayı başarıyor! Peki, Aziz dizisi nerede çekiliyor? Aziz dizisi İstanbul’un hangi semtinde çekiliyor? Aziz dizisinin çekim yerleri nereler? İşte, detaylar…

Yeni sezona Show TV ekranlarından giriş yapacak olan Aziz dizisi, O3 Medya imzası taşıyor. Yönetmen koltuğunda Recai Karagöz'ün üstlendiği Aziz dizisinin senaryosunu ise, Eda Tezcan kaleme alıyor. Bu sezonun en iddialı dönem hikayesi olması beklenen Aziz dizisi, geçtiğimiz sezonun sonundan bu yana büyük bir merak ile televizyon izleyicisi tarafından bekleniyor. Başrollerinde usta isimleri bulunduran Aziz dizisi, tanıtım fragmanlarından bu yana çekim mekanları ile de merak edilir hale geliyor!

Antakya’nın köklü ailelerinden birinin oğlu olan Aziz Payidar’ın bir Fransız Teğmen’in ölümüne sebebiyet verdikten sonra ilk aşkını ve doğduğu kenti bırakarak ortadan kaybolacağı bir hikayeyi konu alan Aziz dizisi, Aziz’in döndüğünde hiçbir şeyi eskisi gibi bulamayacak oluşunu konu almayı planlıyor. Yaz sezonundan bu yana büyük bir merak ile beklenilen Aziz dizisi, tanıtım fragmanları ile de büyük bir ilgi görmeyi başarıyor. Öte yandan Aziz dizisinin milyonlarca izlenen o tanıtım fragmanları dizinin çekim mekanlarını adeta ifşalıyor!

Aziz Payidar (Murat Yıldırım), Dilruba (Damla Sönmez), Efnan (Simay Barlas), Galip Payidar (Ahmet Mümtaz Taylan), Delege Pierre (Fırat Tanış), Adem Payidar (Güven Murat Akpınar), Kenan (Eren Hacısalihoğlu), Handan (Ayten Soykök), Nigar Payidar (Füsun Demirel), Hatice Ana (Meral Çetinkaya), Azime (Suzan Kardeş), Mustafa (Baran Akbulut), Maksude Payidar (Elif Sönmez), Cemal (Cenan Çamyurdu) Selahattin (Haydar Köyel), Aslan (Berkay Akın) gibi karakterler ile Show TV ekranlarından seyircisinin karşısına çıkacak olan Aziz dizisi, bir dönem hikayesini ekranlara getirmeye hazırlanıyor. Öte yandan konusu itibariyle Antakya'da ve Sakarya'da geçen Aziz dizisi çekimlerini ise, İstanbul'da kurulan özel bir platoda gerçekleştiriyor.

25 Eki 2021 - 13:31 - Dizi Haberleri