Turkcell 20 GB İnterneti Milyonlarca Kişiye Sundu! Deneyen Herkes 20 GB İnternet Sahibi Olacak! Anında Hatlara Tanımlanıyor!

Turkcell müşterileri için öyle bir kampanya duyurdu ki fırsattan yararlanmak isteyen vatandaşlar anında habere tıkladı. Zaman zaman yaptığı kampanyalarla müşterilerinin yüzünü güldüren Turkcell, tercih edilen birinci operatörler arasında yer aldı. Çok sevilen operatörler arasında yer alan Turkcell periyodik olarak düzenlediği kampanyalar ile dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor.

Müşterilerine özel olarak hazırladığı bu kampanya sayesinde ise binlerce kişi 20 GB internetin sahibi oldu. Bu bedava internet hediyesi sayesinde ise sizlerde tüm internet sayesinde aktif olan uygulamalara girebilir ve doya doya bu internet paketini kullanabilirsiniz.

Özellikle pandemi döneminde artan internet kullanımıyla dikkatleri üzerine çeken Turkcell, tüm müşterilerine yüzleri gülümsetecek kampanyalarda bulundu. En çok müşteriye sahip olan operatörler arasında yer alan Turkcell, Koronavirüs tedbirleri kapsamında tüm müşterileri için zaman zaman bedava internet paketi kampanyaları oluşturdu. Ücretsiz katılım sağlanan bu internet paketleri, hemen hemen her uygulamada ve internet sitelerinde geçerli olarak müşterilere aktarılıyor. Bedava internetten faydalanmak isteyen müşteriler için tüm detaylar…

E-Fatura Sistemine Geçen Müşterilere Tam 2 GB Bedava İnternet!

Turkcell müşterilerine özel yaptığı bu kampanya ile tam 2 GB bedava internet veriyor. E-fatura sistemine geçmek isteyen kişilerin şubeye giderek veya telefonla Turkcell’i arayarak başvuru yapmaları mümkün. Sadece faturalı hat kullanıcılarına özel olan bu internet, 1 Ocak 2021 tarihine kadar geçerli olacak ve faturada herhangi bir ücret talip edilmeyecek. Kampanyaya katılım sağlayacak olan vatandaşlar, e-faturaya geçiş yapabilmek için aktif olarak kullanılan mail adreslerini yazarak 2222’ye mesaj göndermeleri yeterli olacak.

SIM Kupon Kampanyası!

Turkcell’in kullanıcıları için yaptığı kampanyalardan bir diğer ise SIM kupon kampanyası olarak gündeme geliyor. 2020 yılının mart ayında başlayan bu kampanya 2020 yılının son gününe kadar geçerli olacak. Belirlenen tarihten sonra mobil uygulamadan kupon yükleyen müşterilere 15 kupon için haftalık 1 GB, 30 kupon için haftalık 2 GB, 45 kupon için haftalık 3 GB ve 60 kupon için haftalık 4 GB bedava internet verilecek. Bu kampanya için Turkcell mobil uygulamasına giriş yaparak ana sayfada bulunan sim kupon biriktirme simgesine tıklayarak işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

GNC Uygulamasına Bir Hafta İçerisinde 2 Kez Giriş Yap, Bedava İnternetten Yararlan!

Turkcell kullanıcıları için oluşturulan bu kampanya, Genç Turkcell kullanıcılarının bir hafta içerisinde 2 kez GNC uygulamasına giriş yapmaları ve yer alan yumurtaları kırmaları halinde bedava internet sahibi olabilecekler. Kampanyadan yararlanmak isteyen kişilerin GNC uygulamasını telefonlarına yükleyerek giriş yapmaları yeterli olacak.

30 Kas 2020 - 17:11 - Teknoloji