Kasım Ayı Burç Yorumları! Kasım Ayında Hangi Burcu Ne Bekliyor?

Her ay gezegenlerin hareketleri ile bambaşka olayların eşiğinde olan burçlar, Kasım ayı itibariyle yeni bir döneme geliyor. Bazı burçlar için her şey çok güzel geçecekken, bazı burçları bu ay zor bir dönem bekliyor! Sizde Kasım ayı burç yorumları ile ilgili detayları merak ediyorsanız işte size detaylar...

Her ay gezegenlerin hareketleri ile bambaşka olayların eşiğinde olan burçlar, Kasım ayı itibariyle yeni bir döneme geliyor. Bazı burçlar için her şey çok güzel geçecekken, bazı burçları bu ay zor bir dönem bekliyor! Peki, Kasım ayında hangi burcu ne bekliyor? İşte, Kasım ayı burç yorumları…

Zodyak kuşağının en gergin burçlarından biri olan Koçların bu ay her zamankinden biraz daha sakin kalması gerekiyor. Rest çekme eğiliminin tavan yapacağı bir aya adım atan Koç burcu kişileri, bu ay hiçbir harekete prim vermeyeceğe benziyor. Bu ay iş hayatındaki duruşunu ve özel hayatındaki konumunu değiştirmek için harekete geçecek olan Boğa burcu kişileri, alacağı radikal kararların eşiğinde bulunuyor. Bireysel kaygıları içerisinde boğulmak isteyen İkizler burcu için bu ay önemli ve derinlikli projelerin ayı oluyor. Maddi konularda kaygılı ya da başarısız hissedecek olan Yengeç burcu kişilerini ise, Kasım ayında birazcık da olsa rahatlama bekliyor. Öte yandan Kasım ayında diğer sekiz burcu bekleyen gelişmeler, herkesi şaşırtmayı başarıyor!

Özgüvenlerinde birtakım zedelenmeler yaşayacak olan Aslan burçları, kendilerini güçsüz hissedecekleri bir döneme adım atmak üzere bulunuyor. Geçici bir dönem olacak olan bu dönemi rahat atlatmak isteyen Aslanların otoritelerini çevrelerine hatırlatmalarında fayda bulunuyor. Kendisini biraz sıkıntılı ve eli kolu bağlı hissettiği bir sürece giren Başak burcu kişileri, bazı değişimlere uyum sağlayarak bu süreci kolayca atlatacağa benziyor. Bu aralar ilişkilerin bir hayli bunalmış olan Teraziler, partnerine uyum sağlamaktan yorulacağı bir aya adım adıyor. Tekrar ettiği davranış modellerinden bir an önce kurtulması gereken Akrep burcu kişileri ise, ilişkilere olan bakış açısı ile sınanacağa bir döneme giriyor. Öte yandan Zodyak kuşağının son dört burcunu Kasım ayında maddi ve manevi olarak bambaşka olaylar bekliyor!

Para ve iş döngüsü konusunda tıkanıklık hissedeceği bir döneme giren Yay burcu kişilerinin bu dönemi acilen atlatabilmesi için içten içe kendisine duyduğu acıma duygusundan kurtulması gerekiyor. Çok heyecanlı bir döneme girecek olan Oğlak burcu kişileri, inanılmaz bir değişimin eşiğinde bulunuyor. İkili ilişkilerinde ve aile yaşamında radikal kararlar almak üzere olan Kovalara ise, bu kararları temkinli bir şekilde düşünmesi öneriliyor. Öte yandan kaygılı bir döneme giren Balık burcu kişileri, bu kaygılardan kurtulacağı ve iç görülerinin artacağı bir döneme giriyor.

01 Kas 2021 - 15:41 - Yaşam