2021 Honda Civic'de Efsane Değişiklikler Yapıldı! Almak İsteyenler Sıraya Girecek, Bu Araca Bakmadan 0 Araç Almayın!

2021 Honda Civic modelinin tüm detayları nihayet sonuçlandı. 2020 modele kadar birçok kasası Türkiye'de üretilen Civic'in 2021 modeli artık Türkiye'de üretim bandına girmeyecek. Muhteşem değişiklikler yapılarak, oldukça modern çizgilere sahip bir araç haline getirilen Civic'de özellikle yeni renk seçeneklerini gören kişiler heyecanlanıyor. Yeni yıla 0 araçla girmek isteyenlerin Honda Civic 1 numaralı tercihlerinden olabilir.

Honda Civic'in ilk olarak dış tasarımında radikal değişiklikler altına imza atıldığını söylemek istiyoruz. Parlak siyah ızgaralar eklenen Civic'in far tasarımı tamamen değitirildi. Ön ızgaralar daha geniş bir şekle kavuşturuldu ve yeni nesil 18 inç boyutunda 5 kollu parlak jantlar araçla birlikte konsept halinde satılmaya başlandı. Egzoz çıkışları ise parlak siyah renkle birlikte kendini göstermeye başladı.

Sadece dış tasarımda değil, Civic için iç tasarımda da değişiklikler altına imza atıldı. 9 inç boyutunda tamamen yenilenmiş bir hayalet gösterge eklenirken, üst tarafa alınan orta multi media ekranı en güzel değişiklik olarak kendini gösterdi. Direksiyon simidi değiştirildi. Yenilenmiş ve çok daha sade bir görünüm alması sağlandı. Klima ünitesi ise petek şeklinde tasarlanarak çağın dinamiğine uygun hale getirildi.

Honda Civic modelinin arka kısmında alışılmış stop tasarımı da değiştirildi. Daha ince çizgiler kullanılan 2021 Honda Civic, aslında bir yönden bakıldığında 2020 Civic'e göre çok daha farklı bir yapıyla birlikte kendini göstermeye başladı. Kısa süre içerisinde Hatcpack modeli ve Type-R modelinin de gelmesi bekleniyor. 2020 yılı Aralık ayı veya 2021 yılının başlarında Türkiye'de görmeye başlayacağımız Honda Civic için 250.000 - 300.000 TL aralığında başlangıç fiyatı sunulması da öngörüler arasında.

İşte Yeni Civic'in Fotoğrafları

22 Kas 2020 - 13:04 - Ekonomi