Türk Telekom Tam Tamına 30 GB Bedava İnterneti Duyurdu! Milyonlarca Müşteriye Sahip Oldu!

Kampanyalar ile gündeme gelen operatörlerden birisi olan Türk Telekom, kullanıcılarına bedava internet dağıtıyor. Bedava 30 GB internet ile gündeme gelerek tüm dikkatleri üzerine çekiyor. Salgın süreci içerisinde müşterilerini yalnız bırakmayan Türk Telekom, internetin bol harcandığı günlerde müşterilerin yanında oluyor. İşte haberin tüm detayları…

Ülke genelinde çok tercih edilen operatörlerden birisi olan Türk Telekom, yaptığı bedava internet kampanyası ile gündeme geldi. Pandemi süreci içerisinde birçok kişinin evde kalma süreleri artarken internet sorunları ile karşı karşıya kalınıyor. Bu nedenle Türk Telekom, kullanıcılarına ay içerisinde 10 GB’tan 30 GB’a kadar bedava internet veriyor.

Artan internet kullanımı dikkatleri çekerken birçok kampanya yapılmaya devam ediyor. Belirli şartlara uyum sağlayan vatandaşlara Türk Telekom tarafından 30 GB’a kadar bedava internet verileceği açıklandı. Bu kapsamda başvuruda bulunan tüm kullanıcılar anında bedava internete sahip olabilecekler.

Bedava İnternet Nasıl Alınır?

Pandemi süreci içerisinde internet kullanımının artması dikkatleri çekerken internet fiyatlarındaki dolgun miktarlar sıkıntılara yol açıyor. Ekonomik yönden zor şartlar altına kalan vatandaşlar internet paketlerinden faydalanamıyor. Bu nedenle çeşitli operatörler bedava internet kampanyası sunmaya devam ediyor. Türk Telekom’un bedava internet kampanyaları arasında dikkatleri üzerine çekti.

İnternet kampanyasından faydalanmak isteyen vatandaşlar için 1 ay geçerli 30 GB bedava internetin yanı sıra MNG Kargo’da geçerli indirim çeklerinden de yararlanabiliyor. Konuşma ve SMS olarak da 1 ay boyunca bedava yaralanabiliyorlar. Hattını 4,5 G’ye taşıyan müşterilerine sunulan bu fırsatlar ay boyunca devam edecek.

Yılsonuna kadar devam edecek olan kampanya, farklı illerde yer alan kullanıcılarına ayrı ayrı verilecektir. Özel olarak verilecek bedava internet kampanyasında Türk Telekom bayilerine giderek gereken şartları yerine getirilmesi gereklidir. Kullanıcılar Türk Telekom’un çeşitli tariflerinden herhangi birini satın alarak bedava internetten faydalanabilecek.

Başvuruların farklı illerde devam ederken yılsonuna kadar zaman verildi. Efsane paketlerinden herhangi birini satın alarak 30 GB’a kadar bedava internet fırsatlarından faydalanmak mümkün. Bunun yanı sıra çeşitli indirim çekleri, sınırsız konuşma ve bol SMS de kazanabilecekler.

23 Kas 2020 - 11:01 - Teknoloji