Defne Samyeli Milyonlarca Kişiyi Çıldırttı! Hayranlarından Binlerce Linç Yedi! “Bu Hiç Olmadı!”

İlk bölümü ile Star TV’de ekranlara gelen Sol Yanım dizisi merak uyandırıyor. Yapımcılığını BKM’nin üstlendiği dizinin, yönetmen koltuğunda Serdar Gözelekli oturuyor. Senaryosunu ise Melis Civelek’in kaleme aldığı yeni dizi Sol Yanım’ın oyuncu kadrosu ise oldukça merak ediliyor.

Dizinin anlatacağı hikayenin merkezinde; sakin ve ortalama bir mahallede yaşayan, genç yaşta hayatın zorluklarıyla karşılaşmış Serra ve Serra’nın baktığı annesi, bir yandan da Kutlusay Malikanesi’nde zengin ve lüks bir hayat süren Kutlusay Ailesi’nin veliahtı Selim olacak. Dizi; başarılı bir öğrenci olan Serra’nın bursla okuduğu, Selim’in ise tamamen zorunluluktan okumaya çalıştığı Kutlusay Ailesi’ne ait Kuzey Üniversitesi’nde, üniversite yaşamını da ele alarak gençlere de eğlenceli hikayeler sunacak. Genç oyuncularla usta isimlerin bir araya geldiği dizide, genç oyuncuların çarpıcı tarzlarının, genç izleyiciler arasında yeni bir akım başlatılacağı konuşuluyor.

Dizinin müziklerini Alp Yenier üstlenmiş durumda. Görüntü yönetmeni Tahir Canlı, sanat yönetmeni Tolga Coşkuntuna, uygulayıcı yapımcı İlkim Dağlı ve genel koordinatör ise Berk Akman olurken, dizinin oyuncu kadrosu en çok merak edilen konular arasında yer alıyor. Dizinin başrollerinde; Özge Yağız, Tolga Mendi, Cemre Baysel, Emre Bey, Defne Samyeli, Cansel Elçin isimleri yer alıyor. Başrollerin yanı sıra; Esra Bezen Bilgin, Deniz Barut, Taner Rumeli, Seda Akman, Benian Dönmez, Feyza Civelek, Tuğçe Açıkgöz, Ecem Atalay, Ergül Miray Şahin, Emre Dinler, Oktay Çubuk, Aleyna Şen, Yavuz Pekdiker, Demet Genç, Haydar Koyel, Celal Tak, Murat Balcı, Özgür Cem Tuğluk, Efe Taşdelen, Ayşe Kırca, Hasret Usneker gibi isimlerin yer aldığı merakla beklenen dizinin ilk bölümü yayınlandı! Yeni dizi Sol Yanım’ın özellikle gençler arasında tutkuyla izleneceği düşünülüyor. Yeni bir akım oluşturacağı konuşulan dizide, seyirciler aradığını bulacak gibi görünüyor. İlk bölümü ile Star TV’de başlayan Sol Yanım, şimdiden oldukça heyecan uyandırmışa benziyor.

Defne Samyeli’nin Performansı Çok Merak Ediliyordu

Artık Perşembe akşamlarının Star TV’deki sahibi Sol Yanım oldu! Dizi her ne kadar ilk bölümü ile beklenen reyting seviyelerine ulaşamamış olsa da ilerleyen dönemlerde toparlayacağı düşünülüyor. Oyuncu kadrosu bir hayli geniş olan Sol Yanım’da, performansı merak edilen ve daha önce İstanbullu Gelin dizisinde konuk oyuncu olarak rol almış olan Defne Samyeli, Asena isimli sosyetik bir kadını canlandırıyor. Asena, dizide fakir bir ailede doğmuş fakat zengin bir adamla evlenmiş, ardından da geçmişini unutmuş gibi tamamen farklı bir kişiliğe bürünmüş bir karakter olarak izleyicilerin karşısına çıkıyor. Performansı çok merak edilen Defne Samyeli, Asena karakteri ile sosyal medyada birçok yorum aldı. Genel olarak geçmişteki dizi performanslarına göre değerlendirilen Samyeli, Sol Yanım dizisinin ilk bölümü itibariyle izleyicilerden geçer not aldı.

Dekolteleri ve Tavırlarıyla “Yok Artık” Dedirtti!

Öte yandan Asena karakterinin kıyafetleri ve özellikle de tavırları, sosyal medyada çok büyük eleştiriler aldı. Defne Samyeli’nin çok açık kıyafetler giydiğini ve canlandırdığı karakterin gençler için çok kötü bir rol model olduğunu dile getiren birçok izleyici, karakteri sosyal medyada adeta eleştiri bombardımanına tuttu! Asena sosyetik bir kadın fakat dekolteleri de çok sık kullanıyor, fiziğini sergilemekten hiç çekinmiyor. Babasının yanında da saygısızca davranışlar gösterdiğini belirten dizinin sevenleri, karakterin bu yönlerinden dolayı fazlasıyla rahatsız olduklarını belirten birçok yorum yaptı.

28 Kas 2020 - 13:12 - Magazin