Elkızı Dizisi Bu Akşam Ekranlarda Olacak mı? Elkızı Dizisinin Yeni Bölümü Ne Zaman Yayınlanacak? FOX TV Yayın Akışında Elkızı Var Mı?

FOX TV ekranlarının yeni sezon yapımlarından biri olan Elkızı dizisi, geçtiğimiz hafta itibariyle seyircisinin karşısına çıkmaya başlamış bulunuyor. Farklı hikayesi ve usta oyuncu kadrosu ile tüm gözleri üzerine çeviren Elkızı dizisine ait yayın bilgileri detayları haberimizde...

FOX TV ekranlarının yeni sezon yapımlarından biri olan Elkızı dizisi, geçtiğimiz hafta itibariyle seyircisinin karşısına çıkmaya başlamış bulunuyor. Farklı hikayesi ve usta oyuncu kadrosu ile tüm gözleri üzerine çeviren Elkızı dizisi, ilk bölümünden bu yana televizyon izleyicisinin gündemindeki yerini korumayı başarıyor. Öte yandan Elkızı dizisinin hangi günler yayınlanacağı da belli olmuş bulunuyor. Peki, Elkızı dizisi bu akşam ekranlarda olacak mı? Elkızı dizisinin yeni bölümü ne zaman yayınlanacak? FOX TV yayın akışında Elkızı var mı? İşte, detaylar…

NTC Medya imzası ile ilk bölümünü 23 Ekim 2021 tarihinde yayınlamaya başlayan Elkızı dizisi, yeni sezonun en çok merak edilen dizilerinden biri olmayı başarıyor. Sadece ilk bölümü ile seyircisinin karşısına çıkan Elkızı dizisi, yönetmen koltuğuna Feride Kaytan’ı oturturken; senaryosunu Hilal Yıldız’a kaleme aldırıyor. Farklı bir hikaye ve başarılı isimlerden oluşan oyuncu kadrosu ile seyircisinin karşısına çıkmaya başlayan Elkızı dizisi, şimdilerde yayın tarihini de belirlemiş bulunuyor. Yeni sezona FOX TV ekranlarından giriş yapmış olan Elkızı dizisi, seyircisi ile o gün buluşmaya başlıyor!

Seyircisinin karşısına Sevda Erginci (Ezo Bozdağlı), İsmail Ege Şaşmaz (Harun Karasu), Perihan Savaş (Cavidan Bozdağlı), Fikret Kuşkan (Resul Bozdağlı), Münir Can Cindoruk (Ali Demir), Sedef Avcı (Zeliha Bozdağlı), Toprak Sağlam, Fırat Doğruloğlu, Çağla Şimşek, Sinan Arslan, Pelinsu Çileli , Macit Koper, Nur Yazar, Mesut Kaytan, Beyza Dolu, Zeynep Ülsever, Can Büyükaltay, Alayça Öztürk gibi başarılı isimler eşliğinde çıkan Elkızı dizisi, şimdiden televizyon izleyicisinin tüm dikkatini üzerine çekmiyor. Hafta boyunca birinci bölümünün tekrarı ile FOX TV ekranlarında olacak olan Elkızı dizisi, yeni bölümlerini ise, haftanın o günü yayınlıyor!

Çekimlerini Muğla’nın Ula ilçesi ve çevresinde gerçekleştiren Elkızı dizisi, yeni sezonun en çok dikkat çeken hikayelerinden biri olarak televizyon seyircisinden onay almışa benziyor. Öte yandan küçük yaşta öksüz kalan Ezo isimli bir genç kızın acı dolu hayatını konu alan Elkızı dizisi, her cumartesi saat 20.00’da FOX TV ekranları aracılığıyla seyircisinin karşısına çıkıyor. Ayrıca yeni dizi olması nedeniyle FOX TV ekranlarından hafta boyunca Elkızı dizisinin tekrarları yayınlanıyor.

26 Eki 2021 - 16:04 - Dizi Haberleri