Türk Telekom Sonunda Duyurdu! Tam 20 GB İnterneti Herkese Dağıtıyor! Elinizi Çabuk Tutun, Hemen Alın…

Türk Telekom öyle bir kampanya yaptı ki interneti olmayanlar bu habere akın etti. Verdiği bedava internetle tüm vatandaşların gözdesi oldu. Türk Telekom dolu dolu internet kampanyalarını sunmaya devam ediyor. Türk Telekom’un kullanıcıları için verdiği bu internetle herkes rahat edecek. Kullanıcıları için yaptığı bu kampanya da herkes doyasıya internet keyfini sürecek. Türk Telekom bedava internet kampanyasından yararlanmak için yapmanız gerekenleri sizler için araştırdık ve bedava internetten fa

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte insanların internete olan eğilimleri bir tık daha arttı. Bu doğrultuda Türk Telekom bomba gibi bir fırsat sundu. Yaptığı fırsatla kullanıcılarına 20 GB internet veren Türk Telekom, kullanıcıları tarafından takdir edildi. Sadece bir kerelik yapmadığı fırsatlarla kullanıcılarına çeşitli sürprizler sunmaya devam eden Türk Telekom, yine 20 GB bedava interneti kullanıcıları için sundu. Üstelik bu kampanyadan yararlanmak için tek bir mesaj atmanız yeterli.

20 GB İnternet Paketinden Faydalanmak İçin Ne Yapmam Gerekiyor?

Türk Telekom internetsiz kimse kalmasın diyerek kullanıcılarına 20 GB bedava internet fırsatı sundu. Fakat bu kampanyanın tek şartı Türk Telekom faturalı hat kullanan vatandaşlar için geçerli olacak. Kampanyadan yararlanmak isteyen kişilerin yapması gereken tek şey ise kendileri için hazırlanan faturalı pakete geçmeleridir. Sonrasında doya doya 20 GB internetin keyfini çıkarın. Verilen şartı sağlayan vatandaşlar tam bir ay boyunca 20 GB bedava internet kullanabilecekler. Bu fırsat sadece internet paketiyle değil konuşma ve SMS paketiyle de kullanıcılarına büyük bir rahatlık sunacak.

Türk Telekom doyasıya 20 GB bedava internetten yararlanmak isteyen kişiler SMS göndererek bu haktan yararlanmaya başlayacak. Telefonlarının SMS kısmından “5555” numarasına DOYASIYA 20GB yazarak mesaj göndermeleri yeterli olacak. Şartları sağlayan ve SMS gönderimini tamamlayan vatandaşlar anında 20 GB internet paketinden yararlanmaya başlayacak. Türk Telekom 20 GB bedava internetin dışında kullanıcılarına kampanyalar sunmaya devam edecek. Bu kampanya kapsamında abonelere bolca internet ve ek olarak dakika, SMS paketleri de verilecek. Bu doğrultuda vatandaşlar için sunulacak olan diğer fırsatlar;

20 GB internet,

Her yöne 200 dakika konuşma paketi,

Her yöne 200 SMS paketi,

Türk Telekom doğrultusunda 20 GB paket ücreti için 70 TL ücret ödenecek.

Bunun yanı sıra numarasını taşıyarak gelen kişiler 70 TL yerine 55 TL ödeme yapacaklar. Fırsatları takip edin ve ilk yararlanan sizler olun.

26 Kas 2020 - 09:29 - Teknoloji