Dilan Çiçek Deniz O İsimle Yakalandı! Milyonlarca Kişinin Ağzı Açık Kaldı!

Show TV’de yayınlanan Alev Alev dizisinin genç oyuncusu Dilan Çiçek Deniz, kameralar karşısına geçti. Muhabirlerin sorularını cevaplayan Dilan Çiçek Deniz, pandemi süreci içerisinde birçok şey öğrendiğini dile getirdi. Yasakların başlamasından sonra ara sıra dışarıya çıktığını belirten Deniz, evde vakit geçirmek için yemek yaptığını söyledi. İşte haberin tüm detayları…

Sokağa çıkma yasaklarının başlamasıyla birlikte milyonlarca kişi evlerine çekildi. Evde vakit geçirmek için dizi izleyen, yemek yapan ve birçok aktivite tekrardan başladı. Dilan Çiçek Deniz, muhabirlerin sorularına cevap verirken sokağa çıkma yasağında evde ekmek yapacağını söyledi. Bolca vakti olacağını söyleyen Deniz, Alev Alev dizisindeki rolüne odaklanacağını da dile getirdi.

Kısa bir aradan sonra tekrardan kameraların karşısına geçen Deniz, daha önce bir restoranda Selhan Aloğlu ve babası Sedat Aloğlu ile akşam yemeği yemişti. Sosyal medyada ikiliye birçok yorum geldi. Aralarında olan ilişkinin giderek büyüdüğünü söyleyen hayranları artık aileden birisin diye de yorumlarını belirtti.

Dilan Çiçek Deniz Kimdir?

1955 yılı Sivas doğumludur. Annesi halen öğretmenlik yapmaktadır. Okul zamanlarında tiyatroya olan ilgisinden dolayı lise zamanlarında tiyatro eğitimi almıştır. Daha sonra birçok tiyatro yarışmasında yer alan Deniz, liseler arası tiyatro yarışmasına katılarak başarısından dolayı oyunculuk ödülü almıştır. Üniversitede istediği bölüme gidemeyen Deniz, tekrardan sınavlara girerek istediği bölüme gitmeyi başarmıştır.

Daha sonra Elidor Miss Turkey güzellik yarışmasına katılarak 2014 yılının 2. Güzel isimlerindendir. Yurt dışında birçok güzellik yarışmasına da katılarak ülkemizi temsil etmiştir. Oyunculuk kariyerine devam eden genç oyuncunun yer aldığı ilk dizi Tatlı Küçük Yalancılar olmuştur. Burada Ebru karakteri ile oyunculuğa adım atarak başarı sağlamıştır.

2015 yılında yayınlanan Güneşin Kızları isimli dizde yer alan Dilan Çiçek, diziye yer alan Evrim Alasya, Emre Kınay, Hande Erçel, Burcu Özberk, Tolga Sarıtaş ve Berk Atan ile beraber Elif karakterini canlandırmıştır. Daha sonra Bodrum Masalı adlı dizide yer alarak son olarak Show TV ekranlarında yayınlanan Çukur isimli dizide başrol olmuştur.

23 Kas 2020 - 08:44 - Magazin