Müge Anlı Böyle Bir Olay Görmedi! O Kişiyi Acımadılar... Vicdansızlık Stüdyoda Boyut Atladı…

Müge Anlı programında itiraflar yapıldı! Uzun zamandır kaybolan Makbule Sarı’nın cesedi bulundu. Katil zanlıları evine girerek her şeye el koymuş. Acımasızca öldürülen Makbule Sarı, domuz bağı ile öldürülüp evi yağmalanmış. Katil zanlıları güvenlik kameraları ile ortaya çıktı! İşte haberin tüm detayları…

Uzun zamandır gündemden düşmeyen Makbule Sarı cinayetinde yeni gelişmeler gündeme geldi. Müge Anlı ile Tatlı Sert programında yoğun araştırmalara tutulan Makbule Sarı cinayetinin katil zanlıları dayı ve yeğeni çıktı. Yaşlı kadını bir çuvala koyup çöpe attıklarını itiraf eden dayı ve yeğen tüm izleyenlerin kanını dondurdu.

Ortaya çıkan yeni görüntüler ile 74 yaşındaki Makbule Sarı’nın cesedi çöpe atılmış. Yaşadığı evde öldürülüp birçok tenekesine atılan Makbule Sarı’nın katil zanlıları sonunda yakalandı. Vahşice kurban edilen yaşlı kadının cesedinin çöpe atılırken görüntüleri tüm Türkiye’nin kanını dondurdu. Yalnız yaşayan Makbule Sarı domuz bağı ile öldürüldüğü ortaya çıktı.

Yaşamını Ordu’nun Korgan ilçesinde yalnız başına sürdüren Makbule Sarı, yaşadığı evde vahşice öldürülerek çuvala konup çöp tenekesine atıldığı görüntüler herkesi şoke etti. Yaşlı kadının ölümüne dair soruşturma başladı. Soruşturma kapsamında ortaya çıkan dayı ve yeğen tutuklanarak kapalı cezaevine gönderildi.

Makbule Sarı’nın evinin yakınlarında daha önceden inşaat işçisi olarak çalışan dayı ve yeğeni tarafından şüpheli hareketler görüldü. Mahallenin çevresinde bulunan güvenlik kameraları incelenerek daha sonra soruşturmaya tutulan dayı ve yeğeni cinayeti itiraf etti. Dosyanın dikkatlice incelenmesinin ardından Makbule Sarı’nın evine giren katiller bir adet televizyonu da yanlarına almışlar.

Görüntülerin ortaya çıkmasından sonra o cinayet itiraf edildi. Soruşturmada katiller televizyonu ve bir çuval fındığı çöpe attıklarını dile getirdi. Tüm bu delillerin ardından 2 şüpheli yakalandı. Şüphelilerin cinayeti itiraf etmesinden sonra bir miktar para aldıklarını ve televizyon aldıklarını söyledi.

Adliyeye sevk edilen katil zanlıları Kasten öldürme ve Kişi hürriyetinden yoksun kılma suçlarından tutuklanarak ceza evine gönderildi. Müge Anlı programında adeta şok edici görüntüler ekranlara geldi. Makbule Sarı’nın katil zanlıları yakalandı ve ceza evine gönderildi.

24 Kas 2020 - 16:32 - Medya