O Bankalar Duyurdu! Müşterilerinin Borçlarını Tek Tek Siliyor! Elinizi Çabuk Tutun, Hemen Başvuru Yapın!

Kredi borcunu kapatmak isteyen vatandaşlar için birçok banka harekete geçti. Bu konu vatandaşların en çok araştırdıkları konu haline geldi. Tüm vatandaşlar bu kampanya sayesinde borçlarını tek bir alanda toplayabilecek. Bankalar vatandaşlar için oldukça makul fırsatlar sunarak bir nebze de olsa rahatlamaları için mücadele veriyor. Oldukça düşük olan faiz oranları ile birçok vatandaş borçlarından kurtulacak ve rahat bir nefes alacak. Bu bankalar sayesinde müşterilerin borçları tek tek silinecek.

Kredi kartı borcunu kapatmak isteyen vatandaşlara bankalar transfer kredisi vereceğini duyurdu. Söz konusu haberin ardından vatandaşlar hangi bankaların bu fırsatı sunduğunu araştırmaya başladı. Bunun yanı sıra faiz oranlarının ne olduğu da merak edilen konular arasında yer aldı. Söz konusu bu haber için detaylı araştırmalar yaptık ve o bankalarla beraber faiz oranlarını sizlere sunduk…

Borcunu Kapatmak İsteyen Vatandaşlar İçin Transfer Kredisi!

Yapılan bu kampanyaların ardından vatandaşların en çok merak ettiği konulardan biriside borç kapatmak için verilen transfer kredisi oldu. Vatandaşların her ne kadar online başvuru yapabileceği söylense de bu konu hakkında kesin bir bilgiye ulaşılamadı. Vatandaşlar sadece bankaların şubelerine giderek kredi kartı borcu kapatmak ve transfer kredisi almak için bankalardan yardım alabilecekler.

Kredi kartı borç kapatma ve transfer kredisi veren bankaların hangileri olduğu ise vatandaşların en merak ettiği konular arasında yerini aldı. Bankalar bu kampanya kapsamında vatandaşların borçlarını tek bir alanda toplamak ve bu sayede az da olsa rahatlamalarını hedefliyor. Bu kapsamda yüzde 0 oranında kredi imkânı sunan bankalar bile mevcut. Kredi kartı borç kapatma ve transfer kredisi veren bankalar aşağıda yer alıyor;

Akbank kredi kartı borç kapatma ve transfer kredisi için 12 ay vade ile birlikte 20 bin TL’ye kadar kredi veriyor.

QNB Finansbank müşterileri için özel olarak belirlenen faiz oranları ile birlikte kredi kartı borç kapatma ve transfer kredisi için 12 ay vade ile birlikte 30 bin TL’ye kadar kredi veriyor.

İNG Bank kredi kartı borç kapatma ve transfer kredisi alternatifleri için müşterilere özel olarak hazırlanan faiz oranları ile birlikte 20 bin TL’ye kadar kredi veriyor.

Garanti bankası kredi kartı borç kapatma ve transfer kredisi için 36 ay vade ile birlikte 25 bin TL’ye kadar kredi veriyor.

Denizbank kredi kartı borç kapatma ve transfer kredisi için müşterilerine özel olarak hazırlanan faiz oranları ile birlikte 20 bin TL’ye kadar kredi veriyor.

Ziraat bankası ve Şekerbank’ta kredi kartı borç kapatma ve transfer kredisi için çeşitli imkânlar sunuyor.

27 Kas 2020 - 20:05 - Ekonomi