Elkızı Dizisi Hangi Gün Yayınlanacak, Saat Kaçta Başlayacak? Elkızı Dizisinin Kanalı Hangisi? Elkızı Dizisinin Tekrarı Ne Zaman?

Ekranlara iddialı bir giriş yapan Elkızı dizisi, yeni sezonun en çok konuşulan yapımlarından biri olmayı başardı. Yeni sezona farklı bir hikaye ile giriş yapan Elkızı dizisi, sadece konusu ile değil çekim mekanları ve usta oyuncu kadrosu ile de seyircisini büyüledi. İşte detaylar...

Ekranlara iddialı bir giriş yapan Elkızı dizisi, yeni sezonun en çok konuşulan yapımlarından biri olmayı başardı. Yeni sezona farklı bir hikaye ile giriş yapan Elkızı dizisi, sadece konusu ile değil çekim mekanları ve usta oyuncu kadrosu ile de seyircisini büyüledi. İlk bölümünden tüm dikkatleri çeken Elkızı dizisinin tekrar bölümlerinin ne zaman seyirci ile buluşacağı da belli oldu. Peki, Elkızı dizisi hangi gün yayınlanacak, saat kaçta başlayacak? Elkızı dizisinin kanalı hangisi? Elkızı dizisinin tekrarı ne zaman? İşte, detaylar…

NTC Medya imzalı olarak 23 Ekim 2021 tarihinde yayın hayatına başlayan Elkızı dizisi, yeni sezona bomba gibi bir giriş yaptı. Yönetmen koltuğuna Feride Kaytan’ın oturtan Elkızı dizisinin senaryosunu ise, Hilal Yıldız kaleme aldı. Çekimlerini Muğla’nın Ula ilçesi ve çevresinde gerçekleştiren Elkızı dizisi, yayın günü ve kanalını da geçtiğimiz hafta belirledi. Elkızı dizisi, geçtiğimiz haftadan itibaren her cumartesi saat 20.00’da seyircisi ile buluşma kararı aldı!

Küçük yaşta öksüz kalan Ezo isimli genç bir kızın acı dolu hayat hikayesini ekranlar getirecek olan Elkızı dizisi, Ezo’nun annesinin ölümünden babası ve babaannesini sorumlu tutması sonrası verdiği hayat mücadelesini konu alıyor. Oyuncu kadrosunda; Sevda Erginci, İsmail Ege Şaşmaz, Perihan Savaş, Fikret Kuşkan, Münir Can Cindoruk, Sedef Avcı, Toprak Sağlam, Fırat Doğruloğlu, Çağla Şimşek, Sinan Arslan, Pelinsu Çileli, Macit Koper, Nur Yazar, Mesut Kaytan, Beyza Dolu, Zeynep Ülsever, Can Büyükaltay, Alayça Öztürk gibi iddialı isimleri bulunduran Elkızı dizisi, geçtiğimiz haftadan itibaren FOX TV ekranları aracılığıyla seyircisinin karşısına çıkmaya başlıyor. Öte yandan kaçıranlar için Elkızı dizisinin tekrar bölümleri hafta boyunca FOX TV ekranlarından yayınlanıyor!

Tekrar bölümleri ile de seyircisinin karşısına çıkmaya başlayan Elkızı dizisi, kaçıranlar içlin hafta boyunca FOX TV ekranlarından farklı saatlerde yayınlanacak. Elkızı dizisinin en yakın tekrar bölümü 26 Ekim 2021 Salı günü saat 02.45’te başlayacak. İkinci tekrarını 27 Ekim 2021 Çarşamba günü saat 23.45’te yayınlayacak olan Elkızı dizisi, 28 Ekim 2021 Perşembe günü saat 20.00’da; 29 Ekim 2021 Cuma günü ise, saat 00.00’da tekrar bölümünü seyircisinin karşısına çıkaracak. 30 Ekim 2021 Cumartesi günü yeni bölümü ile seyircisinin karşısına çıkacak olan Elkızı dizisi, yeni bölümünün ilk tekrarını 31 Ekim 2021 Pazar günü saat 02.15’de yayınlayacak.

25 Eki 2021 - 13:47 - Dizi Haberleri