Bir Zamanlar Çukurova ve Mucize Doktor Tahtından Olabilir! O Dizi Deprem Etkisi Yaratacak! Bütün Dizileri Silecek O Dizi Geliyor!

Ekranlarda reyting yarışları gümbür gümbür devam ediyor! Diğer yandan Perşembe günleri de farklı diziler arasında bu rekabet yaşanıyor. Bir Zamanlar Çukurova dizisi için yapılan, seyircisini kaybedeceği yorumları da dizinin 3. sezona devam etmesi ile boş çıktı.

Bir Zamanlar Çukurova dizisi, 3. sezonunda da yolunda sağlam adımlarla ilerliyor. ATV ekranlarında seyircisi ile buluşan dizi, başarılı sonuçlar alıyor ve en çok izlenen yapımlar arasında adını yazdırmayı başarıyor.

Yarışa Başka Diziler de Dahil Oluyor

Öte yandan geçen sezonun flaş dizisi, FOX TV ekranlarında seyircisi ile buluşan Mucize Doktor’da ise seyirci kayıpları başladı. Dizi 7 puanlık reyting oranları ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Bir Zamanlar Çukurova dizisi ile kıyasıya reyting rekabeti veren Mucize Doktori2un artık bu yarıştan koptuğu görünüyor ve Mucize Doktor dizisinin artık yeni ve güçlü rakipleri de bulunuyor. TRT 1 ekranlarına sağlam bir giriş yapan Alev Alev dizisi de ilk 3 bölümü ile oldukça ilgi gördü ve beğenildi. Alev Alev dizisi de 5 – 6 puanlık reyting oranlarını şimdiden yakaladı bile. Bir Zamanlar Çukurova için işler gayet yolunda gidiyor ancak Mucize Doktor için işler daha da tehlikeli bir hal almaya başladı. Yeni yapımlar, hali hazırda tahtından olan diziyi, şimdiki konumundan da edebilir. Öte yandan yeni ve sağlam başlayan Alev Alev dizisine de yeni rakipler geliyor. Yeni gelen yapımlar ile birlikte Alev Alev dizisi de yerinden olabilir!

Sol Yanım Seyirci Koparabilecek Mi?

26 Kasım Perşembe günü ilk bölümü ile Star TV ekranlarında sahne alacak olan Sol Yanım dizisinin, hem Mucize Doktor’dan hem de Alev Alev dizisinden seyirci koparıp koparamayacağı fazlasıyla merak ediliyor. Özge Yağız, Cemre Baysel, Tolga Mendi ve Emre Bey gibi genç oyuncuları bir araya getiren dizinin hedef kitlesinde ise çoğunlukla gençler bulunuyor. Belli ki Star TV, ekranlara yeni gelecek olan Sol Yanım dizisine oldukça güveniyor. Çünkü dizinin Perşembe günü yayınlanacak olması, aslında büyük bir riski en baştan kabul ettiklerini gösteriyor. Fakat Bir Zamanlar Çukurova dizisinin, Sol Yanım’a seyirci kaptırma ihtimali oldukça düşük görünüyor.

Ancak reyting sıralarında sallantılar yaşayan Mucize Doktor ve Alev Alev dizisinin, Sol Yanım karşısında güçlü durup duramayacağı merak ediliyor. Bir diğer yandan TRT 1 ekranlarında seyirci ile buluşan Kalk Gidelim dizisi ise git gide düşen reyting oranları ile bu diğer yapımlarla rekabet edebilecek gibi görünmüyor. 26 Kasım Perşembe günü, Sol Yanım’ın ilk bölümünden sonra reyting sıralamalarının nasıl olacağı ve gelecekte nasıl şekilleneceği izleyicilere bir fikir verecektir. Fragmanı yayınlanan dizinin ilk bölümü fazlasıyla merak ediliyor.

25 Kas 2020 - 18:19 - Medya