Esra Erol Yayından Kaldırılıyor! Reytingleri Çakıldı! O Hazin Son Yakın Mı?

ATV’nin sevilen programı Esra Erol’da hafta içi her gün ekranlara gelmeye devam ediyor. Uzun süredir ekranlara gelen program birçok kişinin hayatında önemli rol alıyor. Uzun yıllardır ailesinden ayrı olan çocuklar, bir başkası tarafından kandırılıp kayıplara karışanlar, kaybolanlar ve zorla evlendirilmek için alıkoyulanlara umut ışığı oluyor.

Pek çok mağdur ailelerin yanında olarak ekranlara gelen Esra Erol, çok büyük projelerin altına imza atmış durumda. Son günlerde yapılan bazı paylaşımlar dikkat çekti. Takipçiler artık her gün dram veya hüzün görmekten sıkıldığını dile getirdi. Reytinglerde yaşanan düşmelerin sebebi de bundan kaynaklanabilir.

Hayatın tüm gerçekleri ile ekranlarda yer alan Esra Erol’da programı birçok olaya dâhil olarak ailelerin bir araya gelmesini sağlamış. Sosyal medyada program ile ilgili birçok şikâyetler gündeme gelmiş durumda. Program hakkında yapılan yorumlarda ekran başındaki çocukların programda gördüğü olayların etkisinde kalması ifade edilmiş.

Birçok izleyici de psikolojisinin bozulduğuna dair yorumlarda bulunmuş. Bu nedenle dizide reyting düşmelerin yaşandığı tahmin ediliyor. Reyting listelerinden üst sıralardan düşen Esra Erol’da programı gündem haline geldi. Programa olan ilgi giderek düştüğü görülüyor. Medyada birçok şikâyetlerin olması reytingleri etkilediği tahmin ediliyor.

Esra Erol Kimdir?

Esra Erol 1982 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Başarılı bir okul hayatı yaşayan Esra Erol, seramik mezunudur. Yüksek lisans hayatında spikerlik ve diksiyon eğitimi alan Erol, Kanal D ekranlarında yer alan Turkuaz ve birçok programın sunuculuğunu yaptı. Daha sonra evlilik programı sunmaya başlayan Esra Erol, bütün dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Sunduğu programda evlilik teklifi alarak dünya evine ilk adımı attı. Daha sonra Esra Erol’da programına geçerek ATV ekranlarında kariyerine devam etti. Farklı dizilerde de yer alan sevilen sunucu, Kalp Gözü, Cennet Mahallesi, Tuzak ve Âlemin Kıralı’nda oyuncu olarak yer aldıktan sonra televizyon sunuculuğuna geçti.

Bunun yanı sıra Başkan, Kanal-İ-Zasyon ve Kamerayla İzdivaç filmlerinde yer alarak adını duyurdu. Son zamanlarda ATV ekranlarında sunduğu Esra Erol’da programı ile gündeme gelerek birçok ailenin sorunları karşısında mücadele vermeye başladı.

21 Kas 2020 - 16:18 - Medya