Türkcell Kampanyasını Duyurdu! Pandemiden Dolayı Milyonlara 5 GB İnterneti Dağıtıyor!

Milyonlarca Turkcell’li için müjdeli haber verildi! Onlarca bedava internet kampanyası ile gündeme gelen Turkcell, bu sefer Koronavirüs ile mücadele için bedava internet dağıtıyor! Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu kampanyalara katılmak için gereken şartlara uyum sağlamak gerekiyor. İşte haberin tüm detayları…

Türkcell son dönemlerde yaptığı kampanyalar ile gündeme gelmeye devam ediyor. Koronavirüs salgını kapsamında internet kullanımı giderek artarken yeni kampanyalar duyuruluyor. Ücretsiz bir şekilde verilen bedava internet, kullanıcıları yine memnun etmeyi başarıyor. Belirli uygulamalarda geçerli bedava internet kampanyaları için yapmanız gerekenler çok basit.

Bedava internet kampanyalarından faydalanmak isteyen müşteriler, e-fatura uygulaması ile işlem yaparlarsa 2 GB bedava internetin sahibi oluyorlar. Kullanıcıların telefondan veya Turkcell şubelerinden e-fatura başvurularını gerçekleştirmeleri gerekiyor. Bedava internet kampanyası ile 2 GB internet kazanmanın yolları gündeme geldi.

Belirlenen kampanyalar yeni yılın ocak ayına kadar geçeli olacaktır. Kampanyalara katılımlarda hiçbir ücret alınmayacaktır. Bireysel hat kullanıcıları kampanyadan faydalanması için mail adreslerini yazarak 2222’ye kısa mesaj göndermeleri gerekmektedir. SMS FATURA yazıp 2222’ye kısa mesaj göndererek de kampanyaya katılım sağlayabilirler.

Biriktir Kazan Kampanyası!

Türkcell kupon birikimi ile de haftalık olarak bedava internet fırsatları sunmaya devam ediyor. SİM uygulamasını telefonuna indiren kullanıcıların kupon yüklemesinin ardından bedava internet kazanabilecekler. 15 kupon için haftalık 1 GB, 30 Kupon için haftalık 3 GB, 45 kupon için haftalık 3GB, 60 kupon için ise haftalık 4 GB bedava internet fırsatlarından yararlanabilecekler.

SİM mobil uygulamasını indirdikten sonra kupon biriktirme işlemine başlanabilir. Günlük olarak kupon yükleyip haftalık olarak verilen bedava internet fırsatlarından yararlanabilirsiniz. İptal etmek isteyen kullanıcılar katıldığı kupon miktarına göre; IPTAL SIM KUPON HAFTALIK miktar şeklinde kısa mesaj göndererek başvurularını iptal edebilirler.

GNÇ uygulaması ile çatlat kazan kampanyasından her hafta belirlenen günlerde 2 defa çatlatılan yumurtadan haftalık veya aylık olarak bedava internet fırsatlarından yararlanmak mümkün. GNÇ uygulamasını telefona yükleyerek ardından giriş yapmanız gerekmektedir. Kampanyalar yılsonuna kadar devam etmektedir.

26 Kas 2020 - 18:20 - Teknoloji