Masterchef Somer Şefin Hayranları Şok Oldu! Gençlik Fotoğrafı Sosyal Medyayı İkiye Böldü! Şimdiki Halinden Eser Yok!

MasterChef Türkiye 2021 yarışmasının sevilen jüri üyelerinden biri olmayı başaran Somer Sivrioğlu, olay yaratacak bir fotoğraf ile ortalığı karıştırdı...

MasterChef Türkiye 2021 yarışmasının sevilen jüri üyelerinden biri olmayı başaran Somer Sivrioğlu, olay yaratacak bir fotoğraf ile ortalığı karıştırdı. Kendi sosyal medya hesabından paylaştığı o fotoğraf ile herkesi şoke etmeyi başaran ünlü şef Somer Sivrioğlu, çok tartışılacak o yıllarını gözler önüne serdi. Öte yandan Somer Sivrioğlu’nun gençlik hallerini ortaya koyan o fotoğrafı görenler, ünlü şefi tanıyamadı! Peki, MastrChef jüri üyesi Somer Sivrioğlu’nun gençliği nasıl? İşte, detaylar…

2018 yılından bu yana TV8 ekranlarından yayınlanan MasterChef Türkiye yarışmasının programının jüri üyeliğini üstlenen dünyaca ünlü Türk şef ve işletmeci Somer Sivrioğlu, yarışmanın en çok sevilen isimlerinden biri haline gelmeyi kısa süre içerisinde başardı. Esprili tavırları ile yarışmacıların sevdiği isimlerden de biri haline gelen Somer Sivrioğlu, MasterChef Türkiye yarışmasından sonra sosyal medya hesabını da bir hayli aktif olarak kullanmaya başladı. Öte yandan Instagram hesabı ile takipçilerinin her an karşısında olan Somer Sivrioğlu, geçtiğimiz günlerde herkesi şoke eden bir fotoğraf paylaştı!

Avustralya'nın en büyük şehri olan Sydney'de çok tercih edilen bir Türk restoranı bulunan 50 yaşındaki ünlü şef Somer Sivrioğlu, yetenekleri ve aldığı ödüller ile mutfak severlerin bir hayli takdirini kazanmayı başardı. Uzunca süre yurtdışında yaşayan Somer Sivrioğlu, yurda döndükten sonra MasterChef Türkiye aracılığıyla seyircisinin karşısına çıkmaya başladı. Yarışma günleri dışında da 1,2 milyon takipçili Instagram hesabından takipçileri ile her an birlikte olan Somer Sivrioğlu, geçtiğimiz gün paylaştığı gençlik yıllarına ait bir fotoğraf karesi ile ortalığı adeta karıştırdı!

Geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından yeni bir fotoğraf paylaşan Somer Sivrioğlu, herkesi şaşırtan o kareyi takipçilerinin beğenisine sundu. Geçmişte arkadaşı Levent Selahattin Pınar ile kayak yaparken ölümsüzleştirdiği bir anıyı sosyal medya hesabından paylaşan Somer Sivrioğlu, fotoğrafın altına; ''Bir zamanlar keskin bakışlı kayakçılardık'' notunu düştü. Ardından Somer Şef'in takipçilerini hayrete düşüren gençlik yılları, kısa sürede çok sayıda beğeni ve yorum aldı. Gençlik yıllarında bir hayli zayıf olduğu görülen Somer Sivrioğlu’nun o fotoğrafına en çok gelen yorum ise, 'sizi tanıyamadık' yönündeki yorumlar oldu.

25 Eki 2021 - 09:24 - Masterchef 2022