Kerem Bürsin Hande Erçel’i Utançtan Kıpkırmızı Olmasına Neden Olacak Açıklamayı Yaptı! Tüm Set Bu Olayı Biliyor! "Kapat Bu Konuyu!"

FOX TV’nin sevilen dizisi Sen Çal Kapımı seyircileri ekran başına kilitlemeye devam ediyor. Çarşamba akşamlarından Cumartesi akşamlarına alına, Kerem Bursin ve Hande Erçel’in başrollerini paylaştığı dizide, Neslihan Yeldan, Bilge Önal, Evrim Doğan, İsmail Ege Şaşmaz, Anıl İlter, Melisa Döngel, Çağrı Çıtanak, Elçin Afacan, Sitare Akbaş, Başak Gümülcinelioğlu, Alican Aytekin, Sarp Bozkurt, İlkyaz Arslan ve Ahmet Somers gibi başarılı oyuncular da yer alıyor. Yapımcılığını MF Yapım’ın üstlendiği diz

Her bölümü ile seyircilerden tam not alan, romantik komedi türündeki dizinin yeni bölümlerinde neler olacağı merak konusu. Eda ile Serkan’ın evlilik sözleşmesi üzerine gelişen olaylara, aileler ve eski sevgililer de dahil olunca işlerin karıştığı dizide, merak edilen konular günden güne artmaya devam ediyor.

Kantarın Ayarını Kaçırıyor!

Dizinin başrol oyuncuları Kerem Bürsin ve Hande Erçel’in Instagram’dan soru – cevap yayınları artık bir klasik haline geldi. Sosyal medyadaki paylaşımları ve yayıları ile sevenleriyle buluşan ikili, dizinin tanıtımı için büyük çaba harcıyor. Uzun zamandır benzer canlı yayınları yapan ikili, sosyal medyada olmanın verdiği rahatlıkla da bazen kantarın ayarını kaçırabiliyor. Fakat bu kantarın ayarını kaçırma durumları daha çok Kerem Bürsin için geçerli. Hande Erçel ise bu canlı yayınlarda hal ve tavırlarına, üslubuna oldukça dikkat ediyor. Hande Erçel’in çok dikkatli davranışlarının yanında Bürsin, kendini bazen kontrol edemiyor.

Erçel Utancından Ne Yapacağını Şaşırdı!

Çoğu zaman aklına gelen şeyi düşünmeden söyleyen Bürsin, canlı yayınlarda çoğu zaman sınır tanımıyor ve bu halleri ile rol arkadışını oldukça utandırıyor. Geçtiğimiz gün ikili yine bir canlı yayında bir araya geldi ve ikilinin alışıldık halleri izleyenleri şaşırtmadı. Bürsin’in İngilizce ettiği küfürlere alışık olanlar bu kez de “çiş” muhabbetleri ile karşı karşıya kaldı. Kerem Bürsin bu konuyla ilgili konuşurken, Hande Erçel’in elini kolunu nereye koyacağını bilemez utangaç tavırları da dikkat çekti. Sette şarkı sözleri yazdığı ortaya çıkan Bürsin’in “çok çişim geldi” isimli bir şarkı yazdığı da canlı yayındaki konuşmalar arasında ortaya çıktı.

Kerem Bürsin sınırını aşarak konuşmaya devam ederken Erçel’in eliyle yüzünü kapatmaya çalışması dikkatlerden kaçmadı. Hatta Erçel, yüzünü gizlemeye çalışmasının yanında bazen de kadrajdan çıkmaya çalıştı. Kibar bir dille Bürsin’I uyarmaya çalışan Erçel’in çabaları sonuç vermedi ve Kerem Bürsin rol arkadaşını sosyal medyada canlı yayında zor durumda bıraktı. Gelecek haftalarda Kerem Bürsin’in olası canlı yayınlarda bu yaşananları dikkate alıp almayacağı merak ediliyor.

30 Kas 2020 - 15:00 - Magazin