Misafir Dizisi Hangi Gün Başlayacak? Misafir Dizisinin Kanalı Belli Oldu Mu? Misafir Dizisinin Tekrarı Ne Zaman Yayınlanır?

Yeni sezonun iddialı yapımlarından biri olması beklenen Misafir dizisi, uyarlama hikayesi ve ekranların sevilen oyuncularını kadrosuna dahil etmesi nedeniyle şimdiden büyük bir ilgi uyandırıyor. İlk bölümünün fragmanları ile seyircisinin karşısına çıkmaya başlayan Misafir dizisi ile ilgili detaylar haberimizde...

Yeni sezonun iddialı yapımlarından biri olması beklenen Misafir dizisi, uyarlama hikayesi ve ekranların sevilen oyuncularını kadrosuna dahil etmesi nedeniyle şimdiden büyük bir ilgi uyandırıyor. İlk bölümünün fragmanları ile seyircisinin karşısına çıkmaya başlayan Misafir dizisinin yayın tarihi de henüz belli olmuş bulunuyor. Öte yandan Misafir dizisinin yeni bölümlerini kaçıracak olanlar için dizinin tekrar bölümleri de yayıncı kuruluşun yayın akışındaki yerini alıyor! Peki, Misafir dizisi hangi gün başlayacak? Misafir dizisinin kanalı belli oldu mu? Misafir dizisinin tekrarı ne zaman yayınlanır? İşte, detaylar…

OASIS adlı diziden uyarlandığı bilinen Misafir dizisi, yeni sezona giriş yapmak için geri sayıma başladı. Travmatik bir çocukluk geçirmiş olan genç bir kadınla, eşini yeni kaybetmiş üç çocuklu bir adamın umut dolu karşılaşma hikayesini konu alacak olan Misafir dizisi, ilk fragmanı ile tüm dikkatleri üzerine çekmeyi de başardı. Merak ile beklenilen konusu kadar güçlü oyuncu kadrosu ile de tüm dikkatleri üzerine çeken Misafir dizisi, yayın tarihini ve yayıncı kuruluşunu da henüz belirledi!

Yönetmen koltuğunda Arda Sarıgün'ü oturtan Misafir dizisi, senaryosunu ise Özge Aras’a emanet etti. Oyuncu kadrosunda Hazal Kaya, Buğra Gülsoy ve Ozan Dolunay'ın yanı sıra Bülent Şakrak, Selen Öztürk, Nezaket Erden, Elçin Altamgüç, Berk Yaygın, Beren Gençalp, Salih Demir Ural, Zeyno Asya Orçin ve Emir Kaan Özkan gibi başarılı isimleri bir araya getiren Misafir dizisi, 4 Kasım 2021 Perşembe günü yayına başlama kararından aldı. Yeni sezona FOX TV ekranlarından giriş yapacak olan Misafir dizisi, tekrar bölümleri için de kaçıracak olan televizyon izleyicisine sinyali yayıncı kuruluşunun yayın akışından verdi!

Başrollerini Hazal Kaya, Buğra Gülsoy ve Ozan Dolunay’a emanet eden Misafir dizisi, ilk bölüm fragmanını seyircisi ile buluşturmaya devam ediyor. Yeni sezona FOX TV ekranlarından giriş yapacak olan Misafir dizisi, 4 Kasım 2021 Perşembe günü itibariyle seyircisinin karşısına çıkmaya başlıyor. Öte yandan iddialı bir hikaye ile seyircisinin karşısına çıkacak olan Misafir dizisinin ilk tekrar bölümü ise, ilk bölümünün hemen ardından FOX TV ekranlarından yayınlanacak. Ayrıca Misafir dizisinin birinci bölümünün tekrarı hafta boyunca farklı saatlerde meraklıları ile buluşacak.

26 Eki 2021 - 16:05 - Dizi Haberleri